اطلاعات دوره
آموزش نقاشی دیجیتال با فتوشاپ Photoshop و Mischief‎
مسیر آموزشی

آموزش نقاشی دیجیتال با فتوشاپ Photoshop و Mischief‎

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:12 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:میلاد صادقی4.4
  • زمان:9 ساعت و 35 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نقاشی دیجیتال یا Digital Painting، خلق نقاشی و آثار هنری را با استفاده از کامپیوتر، ماوس یا قلم نوری، امکانپذیر می کند. شما می توانید با در اختیار داشتن نرم افزار Mischief به عنوان یک بوم فوق العاده و نامحدود، به سادگی به طراحی بپردازید. در این فرادرس، با استفاده از دو نرم افزار Photoshop و Mischief، پروژه ای را انتخاب کرده ایم که در آن، تلفیقی از مفاهیم مختلف وجود دارد که در حین طراحی و با استفاده از مثال های مختلف، می توانید نحوه طراحی الگو با استفاده از پرسپکتیو برای مفاهیم موجود در مثال را یاد بگیرید و به صورت قدم به قدم با دنبال کردن مراحل، به نتیجه نهایی برسید.
دوره آموزش نقاشی دیجیتال با فتوشاپ Photoshop و Mischief‎ دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط میلاد صادقی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نقاشی دیجیتال با فتوشاپ Photoshop و Mischief‎ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

هدیه

فکر می کردم که این آموزش میتونه بهم کمک کنه، اما اینطور نبود و بیشتر طراحی کاراکتر میخواستم.

امیر مهدی

مراحلی که باید تو 4 ماه طی میکردم، توی چند ساعت چکیده و مفید توضیح دادند و در زمان صرفه جویی کردن.

ساناز

می تونید مثل دانشگاه عمل کنید؛ یک آموزش رو با چندین مدرس ارائه کنید که متوجه بشیم کدوم مدرس برای ما نحوه ارائه اش بهتره. در کل این آموزش هم مورد پسندم بود و به تمام نیازهام پاسخ داد.

پریسا

مفید و مناسب بازار کار هست.

محمد

نکات آموزنده زیادی داشت این دوره. مدرس خیلی با حوصله کار رو پیگیری می کرد. روند کلی نقاشی دیجیتال رو -البته با نوع رویکرد خودشون- یاد میگیریم. با نرم افزار Mischief هم آشنا شدم که قابلیت های خیلی مفیدی داره. اگر مدرس یکم روی لحن گفتارش کار کنه که لحن صحبتها همش یکنواخت نشه بهتر مهم میشد.در کل واقعا راضی ام از این دوره.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی