اطلاعات دوره
آموزش اسکچ بوک – طراحی آناتومی حیوانات با SketchBook
مسیر آموزشی

آموزش اسکچ بوک – طراحی آناتومی حیوانات با SketchBook

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر3.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:میلاد صادقی4.4
  • زمان:21 ساعت و 44 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از این آموزش، یادگیری نحوه ترسیم حیوانات با نرم افزار SketchBook می باشد. اهمیت و ضرورت این آموزش هم بستگی به میزان علاقه شما به ترسیم این موجودات دوست داشتنی دارد. در این آموزش سعی خواهیم کرد ترسیم چهارپایان اصلی را بررسی می کنیم. نحوه آموزش به گونه ای است که بعد از گذراندن این دوره آموزشی شما به راحتی می توانید بعد از دیدن یک عکس از جاندار مورد نظر، توده های عضلانی را تصور کنید و یک الگوی اولیه در حالت های مختلف برای آنها طراحی کنید.
دوره آموزش اسکچ بوک – طراحی آناتومی حیوانات با SketchBook دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 21 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط میلاد صادقی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اسکچ بوک – طراحی آناتومی حیوانات با SketchBook را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

زینب

برای منی که هیچ بیسی نداشتم خوب و کمک کننده بود جوابگو سوالاتم بود.

علیرضا

نصفه دیدمش مدرس میدونه دقیقا چی میخواد درس بده و هر نکته ای که لازم باشه رو هم در حین درس بهمون میگه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی