اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی طراحی گرافیکی با Word – ویژه نوجوانان
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی طراحی گرافیکی با Word – ویژه نوجوانان

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.3/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مهدیار طالبی4.1
  • زمان:1 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

فرادرس پیش روی شما، طراحی‌های خارق‌العاده با نرم‌افزار ورد (Microsoft Word) است. شاید طراحی‌های اینچنینی را در نهایت در پاورپوینت دیده باشید اما ما کار را برای شما آسان‌تر کرده‌ایم و آن را برای شما به ورد آورده‌ایم. پس از مشاهده این آموزش، قادر به طراحی لوگو، کسب درآمد از طریق آن و سایر طراحی‌ها خواهید بود. هدف از آموزش طراحی با نرم‌افزار ورد، این است که پس از یادگیری آموزش، می‌توانید به راحتی جلد کتاب، کارت ویزیت و... طراحی کنید.  
دوره آموزش مقدماتی طراحی گرافیکی با Word – ویژه نوجوانان دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهدیار طالبی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی طراحی گرافیکی با Word – ویژه نوجوانان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی