اطلاعات دوره
آموزش روتوش عکس با نرم افزار Beautune
مسیر آموزشی

آموزش روتوش عکس با نرم افزار Beautune

239,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 239,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

نرم‌افزار Beautune‎ یکی از نرم‌افزارهای موفق در زمینه روتوش و ویرایش تصاویر پرتره به حساب می‌آید که توانایی این را دارد که به سرعت و به راحتی تصاویر مورد نظر شما را روتوش و بهینه‌سازی نماید. این نرم‌افزار نسبت به دیگر ابزارهای موجود برای انجام روتوش، رابط کاربری بسیار ساده‌تری دارد به صورتی که حتی کودک 5 - 6‎ ساله نیز بعد از تماشای آموزش می‌تواند تصاویر خود را به راحتی روتوش کند. از دیگر مزایای این نرم‌افزار نسبت به رقبای خود، حجم کم و سبک بودن برنامه هنگام اجرا است که این ویژگی به آن کمک می‌کند تا روی هر سیستمی با هر مشخصاتی به راحتی نصب و راه‌اندازی شود.
دوره آموزش روتوش عکس با نرم افزار Beautune دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 55 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سیدحمید موسوی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 239,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش روتوش عکس با نرم افزار Beautune را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های عکاسی سراسر اینترنت را در صفحه عکاسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی