اطلاعات دوره
آموزش بلندر برای مدل سازی ایزومتریک + یک پروژه عملی
مسیر آموزشی

آموزش بلندر برای مدل سازی ایزومتریک + یک پروژه عملی

529,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 529,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:میثم شمسی0
  • زمان:5 ساعت و 39 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس قصد داریم تا با ارائه یک پروژه عملی و به صورت گام به گام یک صحنه فانتزی (Stylized‎) را به صورت ایزومتریک طراحی کنیم. در طراحی این صحنه فانتزی سعی شده است که از تمامی ابزارها و تکنیک‌های پرکاربرد Blender‎ استفاده شود تا شما آشنایی لازم را از تمامی امکانات این نرم‌افزار کسب نمایید. در پایان این آموزش شما قادر خواهید بود تا با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های ارائه شده در این آموزش، هر آنچه را در ذهن خلاق خود می‌پرورانید، به تصویر بکشید.
دوره آموزش بلندر برای مدل سازی ایزومتریک + یک پروژه عملی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 39 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط میثم شمسی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 529,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش بلندر برای مدل سازی ایزومتریک + یک پروژه عملی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی