اطلاعات دوره
آموزش مش میکسر – مش بندی و ساخت مدل سه بعدی با Meshmixer
مسیر آموزشی

آموزش مش میکسر – مش بندی و ساخت مدل سه بعدی با Meshmixer

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیرعلی میلانی5
  • زمان:3 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

امروزه حداقل بیشتر از تعداد انگشتان دست نرم‌افزارهای پرقدرت و متنوع در عرصه مدلینگ وجود دارند، ولی با ورود به محیط همه آن‌ها متوجه موضوعی پررنگ و گاهی آزار‌دهنده می‌شوید و این مساله چیزی غیر از شلوغی محیط گرافیکی نرم‌افزار GUI (Graphical User Interface) و پر تعداد بودن ابزارهای آن نیست. این شلوغی بیش از حد و پرمحتوا بودن نرم‌افزار، فرد را سردرگم و گاهی نیز از رسیدن به هدف اصلی خود کاملا دور می‌کند. اینجا است که پای نرم‌افزارهای خاصی که برای رفع بی‌شماری از این نیازها است، وسط کشیده می‌شود. یکی از این نرم‌افزارها که در مدت 10 سال گذشته تاکنون تغییرات چشمگیر و حیرت‌آوری داشته، Meshmixer است که محصول رایگان شرکت بزرگ Autodesk است.
دوره آموزش مش میکسر – مش بندی و ساخت مدل سه بعدی با Meshmixer دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیرعلی میلانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مش میکسر – مش بندی و ساخت مدل سه بعدی با Meshmixer را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سجاد

خیلی آموزش جالبی بود. فکر نمی کردم بشه همچین کارایی با مش میکسر کرد.

دانیال

وای باورتون نمیشه چقدر دنبال یه پکیج کامل و یکجا فارسی زبان برای اموزش این اپ میگشتم ، بلد بودن این اپ برای طراحی مثل من خیلی مهمه . واقعا عالیه ، ممنونم از فرادرس و مدرس عزیز اقای میلانی بابت این پکیج کارآمدشون .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی