اطلاعات دوره
آموزش ساخت اینفوگرافیک با پاورپوینت PowerPoint برای نمایش داده
مسیر آموزشی

آموزش ساخت اینفوگرافیک با پاورپوینت PowerPoint برای نمایش داده

369,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 369,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:نجمه رحیمی4.9
  • زمان:2 ساعت و 59 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از نرم‌افزارهایی که می‌توان از آن برای طراحی اینفوگرافیک استفاده کرد، نرم‌افزار پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) است. از مزیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به: کاربری ساده، ویرایش آسان، ایجاد انیمیشن و طراحی اینفوگرافیک متحرک اشاره کرد. می‌توانیم اینفوگرافیک را در اندازه دلخواه در نرم‌افزار پاورپوینت طراحی کرده و به صورت فایل PDF ذخیره و با کیفیت بسیار بالا چاپ کنیم. همچنین می‌توانیم با استفاده از انیمیشن‌ها، ترنزیشن‌ها و گذاشتن صدا بر روی اینفوگرافیک، آن را به صورت فایل ویدئویی ذخیره کرده و از آن در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها استفاده نماییم.
دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک با پاورپوینت PowerPoint برای نمایش داده دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 59 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط نجمه رحیمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 369,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک با پاورپوینت PowerPoint برای نمایش داده را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

هادی

یکی دو جلسه دیدم آموزش خوب و کاربردی بود.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی