اطلاعات دوره
دوره ی Microsoft Azure از مقدماتی تا متوسط
مسیر آموزشی

دوره ی Microsoft Azure از مقدماتی تا متوسط

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره ی Microsoft Azure از مقدماتی تا متوسطپلتفرم اژور, پلتفرم ابری شرکت مایکروسافت هست و همچنین ابزاری قدرتمندی  که خدمات و محصولات بسیاری را در اختیار توسعه دهنده ها و صاحبین کسب و کار قرار میدهد امکاناتی از قبیل ایجاد, توسعه و مدیریت اپلیکیشن های وب و موبایل.   مزایای این دوره:آموزش اژور  به همراه مفاهیم پردازش ابری از صفر  در نتیجه یادگیری اژور یک مزیت بزرگ برای رزومه شما خواهد بود پیش نیاز این دوره:این دوره پیش نیازی ندارد ولی منطقی هست که پروژه ای از قبل توسعه داده باشید و بعدش تصمیم به یادگیری این ابزار قدرتمند کرده باشید.
دوره دوره ی Microsoft Azure از مقدماتی تا متوسط دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 8 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حسین پارسی نژاد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره ی Microsoft Azure از مقدماتی تا متوسط را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی