اطلاعات دوره
آنالیز مالی در پایتون
مسیر آموزشی

آنالیز مالی در پایتون

120,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 120,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:قائم تقی پور0
  • زمان:9 ساعت و 32 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آنالیز مالی در پایتون آنالیز و تجزیه و تحلیل مالی، یکی از کاربرد های رو به گسترش زبان پایتون می باشد.با استفاده از مزیت های پایتون در کار با انواع داده ها، می‌توان مفاهیم و محاسبات پیچیده اقتصادی را به راحتی پیاده سازی کرد.زبان پایتون در کنار کتابخانه های قدرتمند خود، قابلیت محاسبه انواع مولفه های آماری را دارد و از این طریق، می‌توان داده های مالی مختلف را تجزیه و تحلیل نمود.در طی این دوره به بررسی مبانی سرمایه گذاری و تجزیه و تحلیل داده های مالی، در محیط پایتون خواهیم پرداخت.در این دوره، مفاهیمی چون محاسبه انواع ریسک، بازده مورد انتظار، مدیریت سرمایه، تشکیل پرتفوی بهینه، تعیین فاکتور های موثر بر قیمت جهت تحلیل بنیادی، مدل سازی معاملات آپشن، و چندین روش مدلسازی و شبیه سازی مالی در محیط پایتون پیاده سازی خواهد شد. برای توضیحات بیشتر در خصوص این دوره، جلسه‌ی معرفی دوره را مشاهده نمایید.پیشنیاز : دوره "تحلیل و پیش‌بینی بورس در پایتون"
دوره آنالیز مالی در پایتون دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 32 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط قائم تقی پور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 120,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آنالیز مالی در پایتون را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی Python سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی Python در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

m b

سلام وقت بخیر ممنون از آموزش خوبتان چگونه می توانیم به نوت ها و کدهای دوره دسترسی داشته باشیم؟

قائم تقی پور (مدرس)

سلام کدهای هر جلسه در فایل های دانلودی همان جلسه قابل دسترسی است.

Sharik Shariki

این دوره برای تحلیل قیمت ارز دیجیتال می تونه کمکم کنه؟

قائم تقی پور (مدرس)

سلام مفاهیم و سرفصل‌های این دوره برای انواع بازار های مالی قابل استفاده است.

maskpm

با سلام بنده توی حوزه ارز دیجیتال هستم و دوره تحلیل و پیش‌بینی بورس در پایتون رو گرفتم دارم روش کار میکنم میخواستم بپرسم آیا این دوره توی حوزه کاری من کاربرد داره؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی