اطلاعات دوره
معرفی چند افزونه کاربردی visual studio
مسیر آموزشی

معرفی چند افزونه کاربردی visual studio

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ریبین اسمعیلی0
  • زمان:1 ساعت و 20 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

معرفی چند افزونه کاربردی visual studio ویژوال استودیو، یک محیط یکپارچه توسعه نرم افزار (IDE)ساخت شرکت مایکروسافت است. از نرم افزار ویژوال استودیو برای توسعه برنامه های کامپیوتری، وب سایت ها، اپلیکیشن های وب، سرویس های وب و اپلیکیشن های موبایل استفاده می شود. ویژوال استودیو، 36 زبان برنامه نویسی مختلف را پشتیبانی می کند و به این ترتیب این امکان را برای ویرایشگرها و دیباگرهای کد فراهم میکند که بتوانند تقریبا هر زبان برنامه نویسی را (با درجه های مختلف) پشتیبانی کنند. افزونه ( extension ) های ویژوال استودیو را می توان به عنوان بسته های نرم افزاری کوچکتر در ویژوال استودیو در نظر گرفت که با قرارگیری در ویژوال استدیو به عنوان یک مکمل عمل کرده و با برنامه‌نویسی خاصی که روی آن ها صورت گرفته است وظیفه خاصی را انجام می‌دهند. توی این دوره،  پرکاربرد ترین افزونه ( extension ) های ویژوال استودیو را به شما معرفی می کنیم که در سرعت کد نویسی، مرتب نوشتن کد ها، کیفیت ویژوال استودیو و .... تاثیر بسیار زیادی می گذارند. به وسیله ی افزونه ها میتوانیم ویژوال استودیو را کاملا سفارشی کنیم و ویژگی های بیشتری را به آن اضافه کنیم.به عنوان مثال تم های بیشتری به آن اضافه کنیم و یا قدرت دیباگینگ آن را بیشتر کنیم. برای آشنایی بیشتر با این دوره، ویدیوی معرفی دوره را مشاهده کنید.
دوره معرفی چند افزونه کاربردی visual studio دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ریبین اسمعیلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره معرفی چند افزونه کاربردی visual studio را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

A B

عالی استاد

ریبین اسمعیلی (مدرس)

ممنون دوست عزیز. خوشحالم که این دوره به دردتون خورده.

نیما رستمیان

مثل همیشه کاربردی بود

ریبین اسمعیلی (مدرس)

خیلی ممنون از نظر خوبتون دوست عزیز. خوشحالم که به دردتون خورده

ریبین اسمعیلی

سلام دوستان. مشکل دانلود جلسه 5 رفع شد. ممنون از صبر و شکیباییتون. موفق باشید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی