اطلاعات دوره
آموزش رایگان و جامع ورد ( word )
مسیر آموزشی

آموزش رایگان و جامع ورد ( word )

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش رایگان و جامع ورد ( word ) ما در این دوره به صورت جامع ، آسان ، کامل و البته رایگان به آموزش نرم افزار ورد ، که امروزه فراگیری این نرم افزار مهم ترین مهارت هر فرد برای کار با کامپیوتر در ادارات و شرکت های مختلف می باشد ، می پردازیم.این دوره یکی از نتایج تجربه های موفق من ، به عنوان کارشناس ارشد اطلاعات یک شرکت معتبر الکترونیکی ، در آموزش های اکسل و استوری لاین سایت معتبر تاپ لرن می باشد و پس از این دوره شما به سطح بسیار خوب و قابل قبول از نرم افزار word خواهید رسید ، به گونه ای که انواع مصاحبه های شغلی و آزمون های استخدامی را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت.سرفصل های کلی آموزش ورد شامل:- معرفی کامل بخش ها و سربرگ های نرم افزار ورد- کار با ابزارهای ویرایشی نرم افزار- درج اطلاعات ، نمودار ، جداول ، تصاویر و اشیا- تنظیمات صفحه و قالب بندی- تنظیمات پاراگراف ها- تنظیمات پرینت- تنظیمات نرم افزارو ...پیش نیاز این دوره عشق و علاقه شما برای ورود به بازار کار می باشد و پیش نیاز دیگری احتیاج ندارد و سطح دوره از مقدماتی تا سطحی بسیار خوب می باشد.
دوره آموزش رایگان و جامع ورد ( word ) دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 39 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علی راست رو صرمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان و جامع ورد ( word ) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

m.azari.kh

عالی بود

علی راست رو صرمی (مدرس)

سلام مچکرم

yasertesla

با سلام ازتون سپاسگزارم که زمان گذاشتید و دوره رو ضبط کرده و در دسترس گذاشتید کارتون ارزشمند هست و خسته نباشید داره

علی راست رو صرمی (مدرس)

سلام وقت بخیر سلامت باشید

fatemeh1379dehghan

سلام دوره بسیار جامع وکامل بود ....بسیار عالی بود خداقوت

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی