اطلاعات دوره
آموزش نصب آرچ لینوکس به همراه محیط دسکتاپ
مسیر آموزشی

آموزش نصب آرچ لینوکس به همراه محیط دسکتاپ

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش نصب آرچ لینوکس به همراه محیط دسکتاپ اگه با دنیای لینوکس آشنا باشید، حتما اسم آرچ لینوکس به گوشتون خورده. توزیعی سبک و ساده که به خاطر ویژگی های خاصش نسبت به بقیه ی توزیع ها توجه خیلی از کاربران و طرفدارای لینوکس رو به خودش جلب کرده. این توزیع، آزادی و اختیار بیشتری به کاربر می ده و البته همین اختیار بیشتر باعث شده نصب و استفاده ازش سخت تر بشه. چون نه نصاب داره (گرافیکی و کامندلاین) و نه محیط دسکتاپ پیشفرض؛ به خاطر همین هم خیلیا از نصب کردنش می ترسن. اگه شما هم جزء اون دسته افراد هستید دیگه لازم نیس نگران باشید چون در این دوره قراره یاد بگیرید چجوری این سختی ها رو پشت سر بذارید. سه مطلب اصلی رو در این دوره با هم یاد می گیریم:دانلود فایل ایمیج آرچ و ساخت فلش بوتیبلنصب آرچ لینوکس روی هارددرایو و ماشین مجازینصب محیط دسکتاپ برای آرچامیدوارم نهایت لذت رو از این آموزش ببرید.
دوره آموزش نصب آرچ لینوکس به همراه محیط دسکتاپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 57 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد ابراهیمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نصب آرچ لینوکس به همراه محیط دسکتاپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد بهروز

دوره خیلی خوبی بود بعد چندین بار به مشکل خوردن از طریق این ویدئو ها تونستم نصب کنم (((:

alik2003

ممنونم از دوره خوبتون :)

parsa_tf

استاد اون فایلی ک برای کد ها گفتید رو کجا گذاشتید؟

محمد بهروز

و یدئوی سوم رو دانلود کن همراهش یه فایل txt هم دان میشه

bibic

استاد خیلی عالی و کامل، سه روز بود با فیلم و آموزش های مختلف سعی کردم نصب کنم نتونستم، بالاخره با آموزش شما موفق شدم،ممنون از حوصلتون.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی