اطلاعات دوره
 آموزش کم حجم کردن ویدیو
مسیر آموزشی

آموزش کم حجم کردن ویدیو

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش کم حجم کردن ویدیو سلام دوستانتوی این دوره کم کردن حجم ویدیو با دو نرم افزار یاد می گیرید. این دوره برای تمام کسانی هست که کار ساخت ویدیو می کنند و یا مدرس دوره های مجازی هستتد. بعضی وقت ها با یک فایل ویدیویی ححیم طرفیم که انتقال یا آپلود اون با سرعت کم اینترنت ایران مشکله. من در این دوره به شما آموزش میدم که فایل های ویدیوی خیلی حجیم رو کم حجم کنم بدون افت کیفیت. *این دوره برای همه ی مدرسین پیشنهاد می شود*
دوره آموزش کم حجم کردن ویدیو دوره‌ای با امتیاز نهایی 3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 18 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علیرضا هادیان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کم حجم کردن ویدیو را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی