اطلاعات دوره
11 تخصص پولساز آینده در اینترنت
مسیر آموزشی

11 تخصص پولساز آینده در اینترنت

24,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 24,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:وحید طهماسبی0
  • زمان:6 ساعت و 35 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

11 تخصص پولساز آینده در اینترنت دوره آموزشی تخصص های پولساز آینده در اینترنتبسیار از ما برای آینده خود برنامه ها و رویاهایی داریم ، که رویاه و هدف همه کسب درآمد عالی و موقعیت شغلی مناسب در جامعه است ، اما به راستی چطور میتوان شغلی را انتخاب کرد که آینده مالی ما را تامین کند؟ آیا همه ما باید پزشک شویم؟ آیا همه ما باید مهندس شویم؟ کسب و کارها به تحصیل کرده ها احتیاج دارند یا به افراد متخصص ؟ چه تخصص هایی در آینده نیاز جامعه و کسب و کارهاس ؟ آیا من که امروز ترم اول دانشگاه هستم تا پایان دوره کارشناسی هنوز رشته ای که انتخاب کردم در بازار کار جایگاهی دارد؟ و شاید ده ها سوال و چالش ذهنی دیگر که همه ما را به فکر وا داشته ، در این دوره قصد داریم شما را با تخصص های پولساز وب آشنا کنیم و شما را به درستی راهنمایی کنیم تا در این مسیر قدم بردارید ، برنامه نویس شویم؟ سئو کار شویم؟ هر تخصصی را که به شما معرفی کنیم قطعا موانع و مشکلات احتمالی بر سر راه شما را نیز تشریح خواهیم کردهمان طور که در سال های اخیر کسب و کارهای اینترنتی بسیاری از مشاغل را در فضای واقعی از بین بردند بعضی از تخصص ها نیز تخصص های دیگری را از بین میبرند و برنامه نویسی و ..... هم جز همین تخصص ها هستند اگر به درستی یادگرفته و پیاده سازی نشود و در مسیر درست حرکت نکنید ، قطعا شما بهره برداری درستی از تخصص خود نخواهید کرد ، تخصص هایی را یاد خواهید گرفت و روی آنها سرمایه گذاری میکنید که در آینده جایگاهی ندارندبرای تهیه این دوره از افراد زیادی راهنمایی گرفتم که میتواند به ارزش محتوایی دوره اضافه کند.این دوره میتواند دید خوبی نسبت به تخصص های آینده به شما دهد تا با رفتن به آینده ، امروز بهترین انتخاب را داشته باشید و به درستی روی زمان و پول خودتان سرمایه گذاری کنیدموفق باشید  
دوره 11 تخصص پولساز آینده در اینترنت دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط وحید طهماسبی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 24,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره 11 تخصص پولساز آینده در اینترنت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

mhshafaeizadeh

سلام چرا ویدیو ها نیم کاره به انتها میرسه

وحید طهماسبی (مدرس)

سلام ، منظورتون از نیمه کاره به انتها میرسه چیه؟

مرتضی نیکوقدم

سلام جناب طهماسبی - بنده دوره را خریدم و از این موضوع خوشحالم چون یک دید کلی برایم ایجاد کرد.

وحید طهماسبی (مدرس)

سلام بر شما ، خداروشکر که رضایت داشتید انشالله بهترین شرایط ممکن براتون رقم بخوره

مهدی

اجازه نمیده قبل از خرید دوره پیام بفرستم استاد من بیشتره قسمت های این دوره رو دانلود کرده بودم، بعد چند وقت اومدم ادامشو دانلود کنم دیدم که پولی شده، اگه امکانش هست میشه لطف کنید یک کد تخفیف 100 درصدی بهم ایمیل کنید [email protected]

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی