اطلاعات دوره
آموزش تکنیک‌های خلاقیت
مسیر آموزشی

آموزش تکنیک‌های خلاقیت

214,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: 214,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:هادی افشاری4.4
  • زمان:5 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش خلاقیت چیست؟ یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که در اختیار انسان­‌ها قرار گرفته است و در تمام طول تاریخ انسان به کمک آن توانسته به دستاورد­ها و اختراعات بسیار بزرگی دست بزند «خلاقیت» است. خلاقیت در معنای کلی شاید تعریف مشخص و محدودی داشته باشد اما برخلاف این تعریف مشخص و محدود، با کمی عمیق شدن می­‌توانیم متوجه معنای عمیق این کلمه شویم. در وهله اول شاید این طور به نظر برسد که خلاقیت ابزاری است که مثل هوش و استعداد به طور خدادادی در وجود افراد قرار داده‌ شده است، اما بدون شک بازهم مثل هوش و استعداد، راه­‌کارهایی برای پرورش و تقویت آن وجود خواهد داشت. در دوره آموزش خلاقیت سعی شده است به‌وسیله ابزارهایی که در اختیار داریم نسبت به پرورش این ابزار اقدام کنیم و ببینیم چطور می‌­توانیم خلاقیت خودمان را تقویت کنیم و آن را در ابعاد مختلف گسترش دهیم.   آنچه در دوره تکنیک‌های خلاقیت برای آموزش در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر است: تعریف خلاقیت کاربردهای خلاقیت ابعاد مختلف خلاقیت آشنایی با ویژگی­‌های توسعه خلاقیت شناخت خلاقیت فردی، گروهی و سازمانی راه‌­های پرورش و توسعه خلاقیت علاوه‌بر موارد ذکر شده در این دوره به‌طور مشخص با کاربردهای خلاقیت در موقعیت­‌های شغلی و در ابعاد سازمانی آن آشنا می­‌شویم و این مورد برای شما می‌­تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.   هدف از برگزاری دوره آموزش خلاقیت چیست؟ دوره آموزش خلاقیت با اهداف گوناگونی ازجمله آشنایی با تعاریف مختلف خلاقیت، کاربردها و دستاوردهای خلاقیت توسعه‌­یافته برگزارشده‌ است. اما اصلی­‌ترین هدف این دوره آشنایی و کمک به توسعه شما و پرورش خلاقیتتان در ابعاد گوناگون بوده است.   دوره تکنیک‌های خلاقیت برای چه کسانی مناسب است؟ محتوای این دوره به نحوی تهیه شده است که افراد با هر سطحی از معلومات، تحصیلات و موقعیت شغلی بتوانند از آموزش­‌های ارائه شده نهایت استفاده را داشته باشند. به‌این‌ترتیب می­‌توانیم این طور بیان کنیم که این دوره برای همه افرادی است که به دنبال راهی برای توسعه خلاقیت و استفاده حداکثری از خلاقیت خود هستند.   وجه تمایز این دوره نسبت به دوره­‌های مشابه چیست؟ همان‌طور که از عنوان دوره مشخص است، این دوره به خلاقیت مربوط می‌­شود و به همین دلیل در تمام مراحل این دوره سعی شده است مباحث آموزشی به روشی خلاقانه و همراه با نوآوری بیان شوند و این مسئله در کنار جامعیت مباحث این دوره به‌عنوان اصلی­‌ترین وجوه تمایز این دوره شناخته می‌شوند.
دوره آموزش تکنیک‌های خلاقیت دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط هادی افشاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 214,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تکنیک‌های خلاقیت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سلامت روان سراسر اینترنت را در صفحه سلامت روان در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

فرناز

خیلی از دیدن این دوره لذت بردم و مطالب بسیار کاربردی و جذاب بود.. خدا قوت و از زحمات استاد عزیز و تیم خوب مکتبخونه ممنونم. اگر صدور مدرک هم داشت دیگه بهترین میشد!

فرشاد

برخی مباحث بسیار جالب دوره بدون مثال رها شدند و حیف شد که این دوره گواهینامه ندارد

آرمان

نسبت به اینکه 5 ساعت هستش دوره خوبیه و تو منابع فارسی نسبتا جامع تره. بیان مدرس هم خوبه اگر یه تایمی هم برای تحلیل و حل مسئله با رویکرد خلاقانه داشت دوره کامل تری میشد

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی