اطلاعات دوره
دوره آنلاین بورس و معامله گری مقدماتی
مسیر آموزشی

دوره آنلاین بورس و معامله گری مقدماتی

200,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2/5
وضعیت قیمت: 200,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:ایسمینار0
  • مدرس:مهدی ذوالقدر0
  • زمان:12 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آنلاین «آشنایی با بورس و معامله گری مقدماتی» شروعی برای کسانی است که در ابتدای راه سرمایه‌گزاری در بورس هستند و می‌خواهند با روشی نظام مند و بدور از مفاهیم سنگین تئوری راه و رسم معامله‌گری را فراگیرند.در هر قسمت از آموزش، سهامهایی که می‌توانند فراگیران را در امر آموزش کمک کنند معرفی می‌شود. در پایان دوره علاوه بر اینکه مفاهیم لازم جهت سرمایه‌گذاری را فراگرفته‌اند تجربه معاملاتی نمادهای بازار بورس نیز آشنا شده‌اند.
دوره دوره آنلاین بورس و معامله گری مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت می‌باشد که در ایسمینار توسط مهدی ذوالقدر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 200,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آنلاین بورس و معامله گری مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی