اطلاعات دوره
آموزش رایگان تحلیل سازه 2
مسیر آموزشی

آموزش رایگان تحلیل سازه 2

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف از برگزاری دوره آموزش «تحلیل سازه‌ 2» چیست؟ درس تحلیل سازه‌ 2 یکی از دروس مهم و کاربردی در مقطع کارشناسی رشته مهندسی عمران است. علاوه‌بر کاربرد بسیار زیاد مباحث ارائه شده، اهمیت بالای این درس به کاربردهای مباحث آن در سایر دروس نیز برمی‌گردد. به‌طوری‌که می‌­توان گفت در چارت درسی رشته کارشناسی مهندسی عمران، درس تحلیل سازه به عنوان پیش‌­نیاز دروس مهمی مثل طراحی سازه و ... نیز شناخته می‌شود. در دوره آموزش رایگان تحلیل سازه 2 علاوه‌بر مرور همه مباحث مربوط به درس تحلیل سازه، نگاهی جامع به پیش­‌نیازهای مهم این درس نیز شده‌است. برخی از مباحث ارائه شده در این دوره شامل موارد زیر است: تحلیل سازه‌های نامعین به روش نیرو روش شیب افت روش توزیع لنگر تحلیل سازه­‌های متقارن روش‌­های تقریبی تحلیل سازه‌­های نامعین رسم خطوط برای سازه‌­های نامعین ایستایی علاوه بر پرداختن به مباحث فوق، آنچه به عنوان وجه تمایز این دوره شناخته می‌­شود، جامعیت این دوره است. در طول برگزاری دوره به‌طور همه جانبه به مباحث تخصصی این درس پرداخته شده‌است. لازم به ذکر است که این جامعیت منجر به کمتر شدن عمق مباحث نشده‌است و موضوعات دوره از عمق لازم برای یادگیری شرکت­‌کنندگان دوره برخوردار هستند.   دوره آموزش «تحلیل سازه‌ 2» برای چه کسانی مناسب است؟ با‌توجه‌به موضوعات و مباحث بررسی شده در این دوره، می‌­توانیم مخاطب این دوره را افرادی از گروه‌­های زیر بدانیم: دانشجویان و فارغ‌­التحصیلان کارشناسی رشته مهندسی عمران دانشجویان سایر رشته­‌های تحصیلی که قصد دارند در مقطع کارشناسی‌ارشد در رشته مهندسی عمران تحصیل کنند. افرادی که قصد دارند به طور عمومی به مطالعه دروس رشته مهندسی عمران بپردازند و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند. مباحث این دوره آموزشی در سطحی ارائه شده‌است که این پیش­‌فرض وجود دارد که مخاطب بر پیش‌­نیازهای این درس مسلط است. پیش‌­نیازهایی که برای این دوره تعریف شده است شامل موارد زیر است: تحلیل سازه‌­ها 1 استاتیک فیزیک 1 و 2 به‌این‌ترتیب بدون تسلط بر موضوعات این پیش­‌نیازها، درک مباحث ارائه شده در این دوره برای مخاطب دشوار خواهد شد.   منابع و الزاماتی که دوره آموزش «تحلیل سازه‌ 2» براساس آن‌ها تدریس می‌شود کدام است؟ با توجه به اهمیت درس تحلیل سازه‌­ها 2 در رشته مهندسی عمران و نقش این درس به عنوان پیش­نیاز سایر دروس رشته مهندسی عمران الزام زیادی در تسلط بر مباحث این درس وجود دارد. به این ترتیب مکتب­خونه تصمیم به انتشار این دوره آموزشی و کمک به علاقه­مندان برای یادگیری مباحث این درس گرفته است. منابع استفاده شده در آموزش این دوره شامل منابع رایج و جزوه استاد درس بوده است.   دوره آموزش تحلیل سازه‌­ 2 در کدام نیم سال تحصیلی و دانشکده تدریس شده است؟  این دوره در نیم‌سال اول سال تحصیلی 1400-1401 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده‌است و به کمک اعضای محترم انجمن علمی عمران در اختیار مکتب خونه قرار داده شده‌است و مکتب­‌خونه نیز به‌عنوان یکی از پیش‌گامان آموزشی در کشور تصمیم به انتشار این دوره و کمک به یادگیری علاقه­‌مندان گرفته است.   ***این دوره درحال تکمیل است***
دوره آموزش رایگان تحلیل سازه 2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 38 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمدجواد حمیدیا مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان تحلیل سازه 2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

لطفا لطفا دوره تحلیل سازه 1 روهم قرار دهید

کاربر مکتب‌خونه

سلام دوره بسیار مفیدی بود خیلی ممنونم. فقط چرا تحلیل سازه 1 را در سایت ندارید؟ لطفا این دوره را هم بگذارید ممنون

رضا

بسیار عالی لطفا در مورد دروس بیشتری از عمران ویدیو بذارید

حمزه

سلام ممنون بابت فیلم اموزشی که تهیه کرده اید خدا خیرتون بده

حداد

ایا این همه ی فیلم های ضبط شده است یا در حال تکمیل شدن است؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی