اطلاعات دوره
آموزش تکنیک‌های قیمت‌گذاری
مسیر آموزشی

آموزش تکنیک‌های قیمت‌گذاری

229,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 229,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:مائده راهب5
  • زمان:3 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

‎دوره آموزش تکنیک­‌های قیمت‌­گذاری چیست؟ قیمت­‌گذاری به‌عنوان یکی از مهم­ترین تکنیک بازاریابی شناخته می‌­شود. به‌این‌ترتیب است که بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل انتخاب استراتژی اشتباه و یا استفاده از تکنیک‌­های غیر کارآمد در زمینه قیمت‌­گذاری با شکست مواجه می‌­شوند. به‌ طور کلی در دوره آموزش تکنیک‌­های قیمت‌­گذاری، با اهمیت و جایگاه قیمت‌­گذاری در بازاریابی آشنا می‌­شوید. به طور خلاصه آنچه در این دوره به شما آموزش داده می‌­شود شامل موارد زیر است: اهمیت قیمت­‌گذاری جایگاه قیمت­‌گذاری در بازاریابی نکاتی که منجر به کاهش هزینه تمام‌شده می­‌شود استراتژی­‌های مختلف قیمت­‌گذاری بررسی اهداف قیمت­‌گذاری بررسی مدل­‌های مختلف قیمت­‌گذاری چگونگی قیمت‌­گذاری کارهای خدماتی چگونگی قیمت­‌گذاری در فعالیت‌­های هنری تمایل به پرداخت یا willing to pay یا wtp بررسی نکاتی که باعث افزایش فروش می‌­شوند بررسی نکات روان‌شناسانه در رابطه‌ با قیمت­‌گذاری و تکنیک‌­هایی که باعث می­‌شوند مشتری هزینه بیشتری پرداخت کند. بررسی باورهای اشتباه در قیمت­‌گذاری هدف از برگزاری دوره آموزش تکنیک­‌های قیمت‌­گذاری چیست؟ هدف اصلی این دوره آشنایی شما با نقش پررنگ قیمت­‌گذاری در بازاریابی و آموزش اصول و تکنیک‌­هایی است که در مسیر قیمت‌گذاری به آن­ها احتیاج خواهید داشت. اهمیت دانستن این موارد در آن است که شناخت نادرست از جایگاه قیمت­‌گذاری و قیمت‌­گذاری اشتباه محصولات در بسیاری از موارد منجر به ازبین‌رفتن کامل یک بیزینس، ورشکستگی و در نهایت ازبین‌رفتن برند شما خواهد شد. این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ برای استفاده از مطالب این دوره نیاز نیست که شما صاحب کسب‌وکار و یا تولیدکننده یک محصول خاص باشید. این دوره به‌گونه‌ای تهیه‌شده است که همه علاقه‌­مندان به مسائل مربوط به بازاریابی، صاحبان کسب‌­وکارهای بزرگ و کوچک و همه کسانی در مشاغل مربوط به بازاریابی فعالیت دارند بتوانند از مطالب ارائه شده استفاده کنند. تمایز دوره آموزش تکنیک­‌های قیمت­‌گذاری با سایر دوره­‌های موجود چیست؟ در دوره آموزش تکنیک­‌های قیمت­‌گذاری تمامی زوایای مربوط به قیمت‌­گذاری برای بیزینس‌­های خرد و کلان بررسی شده است. به‌این‌ترتیب در این دوره، پاسخ کاملی برای همه نیازهای شرکت‌­کنندگان در نظر گرفته شده است. از سوی دیگر در این دوره مطالب به نحوی تهیه شده است تا شرکت‌­کنندگان با هر سطح از دانش بتوانند حداکثر استفاده از مطالب بیان شده را داشته باشند. شرکت­‌کنندگان در انتهای دوره آموزش تکنیک­‌های قیمت‌­گذاری چه دستاوردی خواهند داشت؟ پس از گذراندن این دوره شرکت­‌کنندگان قادر خواهند بود، بر مبنای روش بازاریابی خود، قیمت‌­گذاری را انجام دهند و یا قیمت‌های خود را اصلاح کنند. همچنین با استفاده از دانشی که در پایان این دوره در اختیار شرکت‌­کنندگان قرار می‌­گیرد، این افراد می‌­توانند به‌عنوان مشاور در زمینه قیمت‌­گذاری مشغول به کار شوند.
دوره آموزش تکنیک‌های قیمت‌گذاری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط مائده راهب مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 229,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تکنیک‌های قیمت‌گذاری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیر رامتین

مدرس خوبی هستن . این دوره بیشتر برای فروشگاههای اینستاگرامی میخوره و برای استارتاپ ها کاربرد چندانی نداره .

مجید

بسیار دوره جامع و کاملی است . ممنونم از مکتب خونه و استاد گرامی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی