اطلاعات دوره
آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با چند فروشنده
مسیر آموزشی

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با چند فروشنده

40,050 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 40,050 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:Nayyar Shaikh0
  • زمان:3 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره «آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با چند فروشنده» چیست؟ اگر به دنبال ساخت و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی هستید و یا می‌خواهید به سایت وردپرسی خود قابلیت چند فروشندگی را اضافه کنید، این دوره مناسب شماست. یکی از بهترین راه‌­ها برای ساخت فروشگاه اینترنتی را وردپرس برای ما ایجاد کرده است. در این دوره چگونگی ایجاد یک فروشگاه اینترنتی به کمک وردپرس و همچنین کار با افزونه چند فروشندگی ووکامرس و دکان را یاد خواهید گرفت و به سؤالات شما دررابطه‌با این مسئله پاسخ داده خواهد شد. در ادامه به همه جزئیاتی که در این راه به کمکتان خواهد آمد دستیابی خواهید داشت.   هدف از یادگیری این دوره چیست؟ هدف اصلی این دوره ایجاد marketplace و چند فروشندگی ووکامرس است. در کنار این هدف شما با موارد دیگری همچون چگونگی مدیریت یک فروشگاه اینترنتی، ایجاد انواع محصولات و مدیریت سفارش­‌ها، ایجاد کوپن‌­های منحصربه‌فرد و ... را نیز یاد می­‌گیرید.   دوره «آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با چند فروشنده» مناسب چه کسانی است؟ در این دوره باتوجه‌به نیاز مخاطب اطلاعات به‌صورت کامل و با جزئیات تدریس شده است. به‌این‌ترتیب است که مخاطب این دوره را می­‌توانیم همه افرادی بدانیم که دررابطه‌با نحوه ایجاد و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی با چند فروشنده سؤالاتی دارند. در کنار این افراد همه کسانی که به نحوی به مطالب مربوط به بازاریابی دیجیتال، چگونگی کار با وردپرس و ... علاقه‌مند هستند نیز می­‌توانند مخاطب این دوره باشند.   در انتهای دوره «آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با چند فروشنده» چه اندوخته­‌ای خواهید داشت؟ با شرکت در این دوره و استفاده از مطالب ارائه‌ شده علاوه بر چند فروشندگی ووکامرس، نحوه طراحی سایت را نیز یاد می‌گیرید. اگر به طور جزئی بخواهیم از دستاوردهای شما در انتهای دوره صحبت کنیم باید به موارد زیر اشاره‌ کنیم: یاد می­‌گیرید دامنه و هاست خود را تنظیم کنید. وب­سایتی مدرن، زیبا و باکیفیت ایجاد کنید. یاد می­‌گیرید فروش محصول موردنظر خودتان را شروع کنید. یاد می­‌گیرید طرح‌­های از پیش‌ساخته شده برای مشتریان ایجاد کنید. مدیریت سفارش‌­ها را یاد می‌­گیرید.   تمایز دوره «آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با چند فروشنده» با سایر دوره‌ها در چیست؟ اصلی­‌ترین وجه تمایز این دوره سادگی در بیان و تجربه‌­ای است که مدرس دوره برای شما به ارمغان می­‌آورد. به‌علاوه اینکه در این دوره به‌روزترین آموزش را تجربه خواهید کرد. یکی دیگر از وجوه تمایز این دوره گستردگی و جامعیت مطالبی است که به شما آموزش داده خواهد شد؛ به ترتیبی که در این دوره به طور کامل به همه سؤالات و نکاتی که برای ایجاد چند فروشندگی ووکامرس موردنیاز شماست پاسخ داده می­‌شود.
دوره آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با چند فروشنده دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط Nayyar Shaikh مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 40,050 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با چند فروشنده را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی