اطلاعات دوره
آموزش Asp.Net Core Razor Pages
مسیر آموزشی

آموزش Asp.Net Core Razor Pages

390,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: 390,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:15 ساعت و 40 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش Asp.Net Core Razor Pages آموزش ASP.NET Core Razor Pages از مقدماتی تا پیشرفتهاین آموزش دوره کامل ASP.NET Core با استفاده از Razor Pages است که شما اصول اولیه تا مباحث پیشرفته Razor Pages را خواهید آموخت.دوره آموزش Razor Pages در ASP.NET Core پروژه محور است و ما چندین پروژه خواهیم ساخت تا همه مفاهیم ASP.NET Core Razor Pages را به خوبی یاد بگیریم. تیم ASP Core تلاش زیادی می کند استفاده از Razor Pages را بجای MVC جا بندازد. الگوی MVC سالها از محبوبترین روشهای پیاده سازی سایت بوده است اما اشکالاتی هم دارد ، در Razor Pages دیگر کنترلر نداریم و اکشن ها می توانند درون فایل ویو یا در یک فایل همنام ویو  (مانند کلاسهای Win Form) قرار گیرند. در الگوی MVC در واقع Controller اهمیت ندارد بلکه اکشن های درون کنترلر هستند که درخواستها را مدیریت می کنند. این دقیقا بخشی است که Razor Pages روی آن تاکید دارد.  جهت آشنایی بیشتر لطفا ویدئوی معرفی دوره تماشا فرمائید .10 جلسه اول دوره رایگان می باشد . پیش نیاز های این دوره : 1 - #C2 - Html & Css پروژه دوره در جلسه 72 به Asp Core 6 بروز رسانی شده است .
دوره آموزش Asp.Net Core Razor Pages دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت و 40 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 390,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Asp.Net Core Razor Pages را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی