اطلاعات دوره
آموزش رایگان احتمال مهندسی
مسیر آموزشی

آموزش رایگان احتمال مهندسی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4.7
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:صفیه محمودی4.7
  • زمان:26 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش احتمال مهندسی چیست؟ احتمال مهندسی در کنار آمار یکی از درس‌­هایی است که در اکثر رشته‌­های مهندسی تدریس می‌­شود. اما در این دوره به مباحث آماری پرداخته نمی‌­شود و تنها با مباحث مربوط به علم احتمال سروکار داریم. اگرچه در این دوره به مباحث آماری پرداخته نمی‌شود اما نگاهی که به احتمال در این دوره وجود دارد عمیق­‌تر و کاربردی‌تر از سایر دوره­‌های موجود است. هدف از دوره آموزش احتمال مهندسی چیست؟ دوره آموزش احتمال مهندسی به‌منظور آموزش تخصصی احتمال تهیه و تدوین شده‌است و اصلی‌ترین هدف در این دوره، آموزش علم احتمال فارغ از آمار است که در اکثر رشته‌های تحصیلی آموزش داده می‌­شود. پیش‌نیازهای دوره احتمال مهندسی چیست؟ در این دوره آموزشی مسائل به‌گونه‌ای بیان شده‌است که ساده‌ترین شکل ممکن را داشته باشد و شرکت‌کنندگان در این دوره به‌سادگی با مفاهیم ارائه شده ارتباط برقرار کنند. به‌این‌ترتیب این دوره نیاز به هیچ پیش‌نیاز خاصی نخواهد داشت. تمایز این دوره با سایر دوره‌­ها چیست؟ این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ دوره آموزش احتمال مهندسی در برخی دانشگاه‌ها به‌عنوان درس اختیاری برای دانشجویان رشته مهندسی برق ارائه می­‎شود. تمایز اصلی این دوره با سایر دوره­‌ها در پرداختن این دوره به طور انحصاری به علم احتمال فارغ از علم آمار مهندسی است. به‌این‌ترتیب در این دوره عمیق‌تر از سایر دوره‌­های موجود به علم احتمال است. در دوره آموزش احتمال مهندسی مباحث تخصصی رشته مهندسی برق مطرح نمی‌­شوند اما به دلیل تدریس این درس به‌صورت درس اختیاری به دانشجویان رشته مهندسی برق اکثر مثال‌ها و تمرینات مطرح شده پیرامون رشته مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر خواهند بود. اما به‌طور‌کلی هیچ انحصاری در آموزش این دوره وجود ندارد و این دوره برای تمامی علاقه‌مندان به علم احتمال مناسب، قابل فهم و کاربردی خواهد بود. دوره آموزشی احتمال مهندسی در هفت فصل تهیه و تدوین شده‌است که ترتیب و عنوان فصل­‌های این دوره آموزشی عبارتند از: فصل ۱: مدل‌­های احتمالاتی در مهندسی برق و کامپیوتر فصل ۲: مفاهیم اساسی نظریه احتمالات فصل ۳: متغیرهای تصادفی گسسته فصل ۴: متغیرهای تصادفی به‌صورت تکی فصل ۵: متغیرهای تصادفی توأم فصل ۶: بردارهای تصادفی فصل ۷: مجموع متغیرهای تصادفی و میانگین­‌ها در بلند‌مدت
دوره آموزش رایگان احتمال مهندسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 26 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط صفیه محمودی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان احتمال مهندسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

عالی

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی