اطلاعات دوره
آموزش برنامه‌ریزی و مذاکره انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش برنامه‌ریزی و مذاکره انگلیسی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره آموزش برنامه‌ریزی و مذاکره انگلیسی چیست؟ دوره آموزش برنامه‌ریزی و مذاکره انگلیسی با نگاهی کاربردی به زبان انگلیسی و با تمرکز بر آموزش و تقویت توانایی برقراری ارتباطات کاری و تجاری و ایجاد نوعی از مهارت در استفاده‌کنندگان از دوره برنامه‌ریزی شده است. در این دوره آموزشی علاوه بر تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی به استراتژی‌های مذاکره و برنامه‌ریزی به زبان انگلیسی پرداخته می­‌شود.   هدف از دوره آموزش برنامه ریزی و مذاکره انگلیسی چیست؟ دوره برنامه‌ریزی و مذاکره انگلیسی باهدف بیش از آموزش صِرف برگزار شده است. نگاه کلی در این دوره تقویت مهارت استفاده از زبان انگلیسی در مذاکرات است. آنچه به‌عنوان هدف در این دوره مدنظر قرار دارد ایجاد مهارت مذاکره و برنامه‌ریزی در مخاطب است. به این جهت علاوه بر آموزش کلیات، این دوره به استراتژی­‌های مذاکره و بهبود توانایی شرکت‌کنندگان در برقراری ارتباطات کاری و تجاری است.   پیش­نیازهای این دوره چیست؟ در این دوره سعی شده است تمام مطالب به زبان کاملاً ساده و روان بیان شوند. شرکت در دوره آموزش برنامه‌ریزی و مذاکره انگلیسی نیاز به پیش­نیاز خاصی ندارد اما برای استفاده بیشتر از دوره آشنایی با زبان انگلیسی لازم به نظر می­رسد. بااین‌حال در تمام دوره سعی بر آن بوده پیش­نیازهای لازم به‌صورت کامل بیان شوند. دوره آموزش مذاکره و برنامه‌ریزی انگلیسی با اولویت استفاده برای علاقه‌­مندان به مباحث تجاری طراحی شده است. اما برای شرکت در این دوره هیچ محدودیتی وجود ندارد. در این دوره علاوه بر آموزش استراتژی­‌ها و اصول مذاکره و برنامه‌ریزی نگاه آموزشی و تقویت زبان انگلیسی هم وجود دارد. به عبارتی آنچه در این دوره به دست می‌­آورید علاوه بر استراتژی‌­های مذاکره و برنامه‌ریزی به تقویت قدرت مکالمه و مطالعه زبان انگلیسی هم منجر خواهد شد.   با شرکت در این دوره چه یاد­ می­گیریم؟ علاوه بر تقویت مهارت‌­های زبانی و شناخت واژه‌­های جدید، در این دوره به طور خاص موارد زیر در شرکت‌کنندگان تقویت خواهد شد: · ایجاد توانایی مذاکره در شرایط رسمی و غیررسمی · شناسایی مشکلات مشتری و توانایی برنامه‌ریزی و حل مشکلات شناسایی شده · برنامه‌ریزی رویداد­های تجاری با استفاده از قدرت مذاکره · خلاصه‌نویسی و انتشار اعلامیه برای رویدادهای تجاری
دوره آموزش برنامه‌ریزی و مذاکره انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط جمعی از اساتید University of Washington مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش برنامه‌ریزی و مذاکره انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

سپاس از ارائه مطالب علمی وکاربردی شما.

مهدی

دوره بسیار خوبیه من که ازش برای تقویت مکالمه زبان استفاده میکنم وتا اینجا که راضیم .موفق باشید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی