اطلاعات دوره
آموزش نگارش رزومه برای مهاجرت تحصیلی
مسیر آموزشی

آموزش نگارش رزومه برای مهاجرت تحصیلی

359,550 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.3/5
وضعیت قیمت: 359,550 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:محمدرضا طیران4.5
  • زمان:1 ساعت و 06 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

کاربرد دوره آموزش نوشتن رزومه برای مهاجرت تحصیلی چیست؟  اصلی‌ترین مدرک موردنیاز شما جهت درخواست اپلای برای مهاجرت شغلی یا تحصیلی در کشور دیگری، رزومه یا Curriculum Vitae که به‌اختصار با نام CV شناخته می‌شود خواهد بود. نباید فراموش کرد رزومه در واقع معرف اصلی شما خواهد بود و درصورتی‌که از نگارش مناسبی برخوردار نباشد، می‌تواند عواقب بدی برای شما داشته باشد. شما در دوره آموزش نگارش نوشتن برای مهاجرت تحصیلی خواهید آموخت که یک رزومه باید از چه قسمت‌هایی تشکیل شود و اصول نگارش یک رزومه یا CV چگونه است و البته یک رزومه چه موضوعاتی را شامل خواهد شد. در واقع طی این دوره آموزشی شما راهنمایی گام‌به‌گام و عملی نگارش CV را خواهید آموخت. اصلی‌ترین هدف این دوره آموزشی این است که شما یاد بگیرید که برای تدوین حرفه‌ای یک رزومه باید از کجا شروع کرد.   هدف از آموزش دوره آموزش نوشتن رزومه برای مهاجرت تحصیلی چیست؟  دوره آموزش نوشتن رزومه برای مهاجرت تحصیلی شما را از سردرگمی و تلف کردن زمانتان با اطلاعات پراکنده و البته در بسیاری از موارد غلط در سطح وب نجات می‌دهد. در واقع این دوره برای کسانی که می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نگارش یک رزومه موفق برای اپلای را یاد بگیرند، کاملاً مناسب است.   آموزش نوشتن رزومه برای مهاجرت تحصیلی مناسب چه کسانی است؟  دوره آموزش نگارش رزومه برای مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و تمام کسانی که علاقه‌مند به مهاجرت تحصیلی هستند یا قصد ادامه تحصیل در دیگر کشور‌ها را دارند، مناسب است. در واقع این دوره برای تمام کسانی که می‌خواهند تدوین یک رزومه موفق برای اپلای را فرابگیرند، اما به علت مشغله‌های فردی که زمان کافی برای آن‌ها باقی نگذاشته است، بسیار مفید است.   بعد از فراگیری آموزش نوشتن رزومه برای مهاجرت تحصیلی چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟  کسانی که از دوره آموزش نوشتن رزومه برای مهاجرت تحصیلی بهره می‌برند قادر خواهند بود از صفر تا صد رزومه خود را برای اپلای و پذیرش تحصیلی نگارش کنند. شما بعد از اتمام این دوره یاد خواهید گرفت که چه موضوعاتی در رزومه شما باعث جلب‌توجه مثبت در جریان اپلای خواهد بود و وجود چه نکاتی در رزومه شما به‌هیچ‌عنوان مفید نخواهد بود. همچنین شما در پایان این دوره علاوه بر اصول نگارش رزومه خواهید آموخت تا بررسی کوتاه یک رزومه نکات قابل‌توجه و مهم آن را استخراج کنید. در آموزش نوشتن رزومه برای مهاجرت تحصیلی شما کار با نرم‌افزارهای Overleaf و Google Doc را به‌منظور نگارش رزومه یاد خواهید گرفت. این ابزارها معمولاً برای نوشتن، ویرایش و انتشار اسناد علمی استفاده می‌شوند. بیشتر بدانید
دوره آموزش نگارش رزومه برای مهاجرت تحصیلی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 06 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمدرضا طیران مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 359,550 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نگارش رزومه برای مهاجرت تحصیلی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی