اطلاعات دوره
آموزش رایگان نقاشی منظره‎‌ی جنگلی، با تکنیک آبرنگ
مسیر آموزشی

آموزش رایگان نقاشی منظره‎‌ی جنگلی، با تکنیک آبرنگ

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:آناهیتا کریمی4.7
  • زمان:1 ساعت و 14 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این جلسه سرکار حانم آناهیتا کریمی منظره‌ای جنگلی که شامل درختان، رودخانه، پل سنگی و گل است را با آبرنگ اجرا می‌کند. مقوایی که کار روی آن اجرا می‌شود از برند آرچ و رنگ‌های مورد استفاده از برند میشِن هستند. برای اجرای این طرح از هر دو نوع قلم‌مو با موی مصنوعی و قلم‌مو با موی طبیعی استفاده شده است. در این جلسه از گام اول طراحی یک منظره تا ریزترین جزئیات آن اجرا شده و آموزش داده می‌شود. 
دوره آموزش رایگان نقاشی منظره‎‌ی جنگلی، با تکنیک آبرنگ دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط آناهیتا کریمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان نقاشی منظره‎‌ی جنگلی، با تکنیک آبرنگ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نقاشی سراسر اینترنت را در صفحه نقاشی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی