اطلاعات دوره
آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن
مسیر آموزشی

آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن چیست؟ این روزها هک کردن به امری ساده تبدیل شده است چرا که آموزش‌های آن به‌سادگی از طریق اینترنت قابل‌پیگیری است. از این‌ رو دانش کافی برای برقراری امنیت اپلیکیشن، چه برای کاربران چه برای اطلاعات موجود در خود اپلیکیشن، امری ضروری به‌حساب می‌آید. به‌طوری‌ که اگر کاربر مطمئن شود امنیت اپلیکیشن کاملاً برقرار است، بهتر اعتماد کرده و احتمال استفاده او از اپلیکیشن‌های امن بسیار افزایش می‌یابد. ما در این دوره رایگان از مکتب‌خونه قصد داریم به شما نحوه برقراری امنیت اپلیکیشن‌های مختلف را در یک دوره آموزشی رایگان ارائه دهیم.  چرا امنیت اپلیکیشن؟ شاید برایتان سؤال شده است که چرا اپلیکیشن‌ها نیاز به امنیت دارند؟ پاسخ واضح است. با دسترسی هکر به یک اپلیکیشن که شاید اطلاعات عجیب‌وغریبی هم در آن نباشد، این امکان برای هکر فراهم می‌شود تا سایر اطلاعات گوشی همراه را راحت‌تر هک کرده و به نحوی همان اطلاعات عجیب‌وغریب را استخراج کند. از این موضوع که بگذریم بسیاری از اپلیکیشن‌ها با ذخیره کردن اطلاعات کاربری مهم مثل شماره ملی، شماره کارت بانکی و غیره امکان کار با آن را آسان‌تر می‌کنند. از این‌ رو تأمین امنیت این دست اپلیکیشن‌ها بسیار حائز اهمیت خواهد بود.    هدف از یادگیری دوره آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن چیست؟ هدف از یادگیری این دوره آموزشی رایگان کسب اطلاعات و دانش لازم برای تأمین اپلیکیشن‌هایی است که توسعه می‌دهید یا دیگران توسعه داده‌اند و از شما تقاضای تأمین امنیت را دارند. در مجموع می‌توان گفت حساس‌ترین بخش توسعه یک اپلیکیشن امنیت و تأمین آن خواهد بود که هدف از دوره آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن دقیقاً نشانه گرفتن همین نقطه حساس است.  دوره آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که جوانب مختلف مربوط به امن‌سازی اپلیکیشن‌ها را به‌خوبی دربر گیرد. از جمله سرفصل‌های این دوره آموزشی عبارت‌اند از آشنایی با دوره و مقدمه‌ای بر آنچه قرار است یاد بگیرید، اینترنت و فضای کاری آن در زمینه اپلیکیشن‌ها، پروتکل http، معماری اپلیکیشن‌های وب، امنیت، OWASP یا پروژه امنیت وب اپلیکیشن باز و غیره خواهد بود. امیدواریم با یادگیری این دوره بتوانید کمک شایانی در تأمین امنیت اپلیکیشن‌های مختلف کرده باشیم.   دوره آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن مناسب چه کسانی است؟ فرقی نمی‌کند که توسعه‌دهنده اپلیکیشن هستید، به توسعه اپلیکیشن علاقه‌مندید، به دنبال شغلی ایده‌آل در زمینه امنیت شبکه و اپلیکیشن هستید، در شرکتی کار می‌کنید که نیاز شدیدی به نیروی امینت اپلیکیشن دارند یا همه این موارد. این دوره رایگان برای شماست و کافی است کمی از زمان روزانه خود را صرف آموزش کرده تا تمام نکات لازم و کاربردی در زمینه امنیت اپلیکیشن را فرا بگیرید. برای دسترسی به سرفصل‌های این دوره می‌توانید از این لینک استفاده نمایید.   بعد از فراگیری دوره آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ این دوره به شما کمک می‌کند تا در ابتدای امر با مفاهیم پایه شبکه‌ای شامل هاست و سرور، آی پی و درگاه‌ها، DNS، پروتکل‌های HTTP و غیره کاملاً آشنا شده و سپس امینت و مفاهیم مربوط به تأمین امنیت اپلیکیشن و نحوه برقراری آن را به‌خوبی درک کنید. در پایان این دوره موفق می‌شوید با تمرین و تلاش به‌سادگی امنیت اپلیکیشن موردنظر خود را تأمین کنید. 
دوره آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 29 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط یاشار شاهین زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان امنیت اپلیکیشن را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های شبکه و امنیت سراسر اینترنت را در صفحه شبکه و امنیت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی