اطلاعات دوره
آموزش نگارش انگیزه‌نامه (SOP)
مسیر آموزشی

آموزش نگارش انگیزه‌نامه (SOP)

611,550 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.3/5
وضعیت قیمت: 611,550 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:محمدرضا طیران4.5
  • زمان:1 ساعت و 22 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

کاربرد دوره آموزش نحوه نوشتن SOP چیست؟ آموزش SOP یا انگیزه‌نامه تحصیلی بخشی از تخصص اپلای و مهاجرت تحصیلی است که کاربران در آن نحوه نوشتن انگیزه‌نامه حرفه‌ای را می‌آموزند. نوشتن SOP یکی از مهم‌ترین مراحل اپلای است که تأثیر چشمگیری در کسب پذیرش از دانشگاه‌های مختلف جهان را دارد. انگیزه‌نامه نوشته‌ای است که بسیاری از دانشگاه‌ها در هر رشته‌ای اعم از رشته‌های مهندسی و مدیریت برای دادن پذیرش به شما بر اساس آن تصمیم می‌گیرند. چراکه یک انگیزه‌نامه مناسب نشان می‌دهد که هدف شما از گرفتن پذیرش در آن دانشگاه چیست. انگیزه‌نامه به دانشگاه موردنظر شما کمک می‌کند تا برنامه‌ها و علایق آینده شما را بهتر درک کند و تصمیم بگیرد که آیا شما فرد مناسبی برای گرفتن پذیرش هستید یا خیر؛ بنابراین اینکه مهارت شما در رایتینگ بالا باشد، به‌تنهایی کافی نیست و شما باید نحوه نوشتن انگیزه‌نامه را به‌خوبی بدانید تا بتوانید کمیته پذیرش دانشگاه مورد نظرتان را تحت تأثیر قرار دهید. با بررسی چند نمونه انگیزه‌نامه تحصیلی انگلیسی متوجه می‌شوید که تمام انگیزه‌نامه‌ها از یک ساختار مشخص پیروی می‌کنند. شما باید یک شروع مناسب داشته باشید، سپس از سابقه تحصیلی خود سخن بگویید، دلایل انتخاب مقصدتان را شرح دهید، تجربیات مرتبط با رشته خود را بیان کنید و در نهایت اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدتتان را بنویسید. در دوره آموزش SOP نحوه نوشتن انگیزه‌نامه برای فرایند اپلای و پذیرش تحصیلی را قدم‌به‌قدم و به‌صورت عملی می‌آموزید. در این دوره با بررسی چند نمونه انگیزه‌نامه تحصیلی انگلیسی هرآنچه را که برای نگارش انگیزه‌نامه نیاز دارید، یاد خواهید گرفت. هدف از یادگیری دوره آموزش نحوه نوشتن انگیزه‌نامه چیست؟ دوره‌ها و مقالات بسیار کمی در زمینه آموزش SOP وجود دارد. بخش زیادی از این آموزش‌ها تنها به بیان مباحث تئوری پرداخته و معمولاً قابل پیاده‌سازی نیستند؛ بنابراین هدف از یادگیری نوشتن SOP این است که شما به‌صورت گام‌به‌گام و عملی نحوه نوشتن انگیزه‌نامه تحصیلی را یاد بگیرید. در این دوره آموزش SOP را بررسی یک نمونه انگیزه‌نامه تحصیلی انگلیسی آغاز می‌کنیم و تمام آنچه را که باید برای نحوه نوشتن SOP بدانید، به شما آموزش می‌دهیم. دوره آموزش نحوه نوشتن انگیزه‌نامه مناسب چه کسانی است؟ تمام دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های سراسری و آزاد تمام افراد علاقه‌مند به مهاجرت از طریق پذیرش تحصیلی بعد از فراگیری دوره آموزش نحوه نوشتن انگیزه‌نامه چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ در این دوره صفر تا صد نحوه نوشتن انگیزه‌نامه تحصیلی به شما آموزش داده می‌شود؛ بنابراین در انتهای دوره شما مهارت نوشتن انگیزه‌نامه به‌صورت کاملاً حرفه‌ای را کسب خواهید کرد. به‌طوری‌که برای نوشتن آن به کمک هیچ شخص دیگری احتیاج نخواهید داشت. بیشتر بدانید
دوره آموزش نگارش انگیزه‌نامه (SOP) دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 22 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمدرضا طیران مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 611,550 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نگارش انگیزه‌نامه (SOP) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی