اطلاعات دوره
آموزش رایگان مبانی برنامه‌نویسی برای همه
مسیر آموزشی

آموزش رایگان مبانی برنامه‌نویسی برای همه

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

کاربرد دوره آموزش رایگان مبانی برنامه‌نویسی برای همه چیست؟ این دوره برای تمام کسانی که قصد ورود به دنیای برنامه‌نویسی و علوم کامپیوتر را دارند مناسب است. این دوره به شما کمک می‌کند مبانی برنامه‌نویسی و حل مسئله را فرا بگیرید و با مبانی زبان برنامه‌نویسی پایتون هم آشنا شوید. زبانی که در حال حاضر کاربردهای گسترده‌ای دارد و در رشته‌های مختلف به کار می‌آید. با یادگیری زبان پایتون یک آینده شغلی خوب با گزینه‌های متنوع برای مسیر شغلی در انتظارتان خواهد بود. در کنار مواردی که گفتیم، در این دوره شما با شیوه تفکر متخصصان علوم کامپیوتر و همچنین شیوه کار کامپیوتر (چگونه کامپیوتر کارهای مختلف را انجام می‌دهد) نیز آشنا خواهید شد. مجموعه مواردی که در این دوره تدریس می‌شود، نگاهی جامع به کامپیوتر، علوم و زمینه‌های کاری مرتبط با آن را به شما ارائه خواهد داد. در پایان این دوره شما آماده شرکت در انواع دوره‌های تخصصی کامپیوتر و حتی زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف خواهید بود. شرکت در دوره آموزش رایگان مبانی برنامه‌نویسی برای همه باعث می‌شود شما اولین قدم را برای ورود به دنیای علوم کامپیوتر و برنامه‌نویسی محکم برداشته و در ادامه با آگاهی مسیر خود را انتخاب کنید. مطالب ارائه شده در این دوره برگرفته از سرفصل‌های درس مبانی برنامه‌نویسی در دانشگاه صنعتی شریف بوده و توسط حمیدرضا حسین‌خانی، استاد این دانشگاه، تدریس می‌شود. تطبیق سرفصل‌ها با سرفصل‌های وزارت علوم و تدریس آن‌ها توسط یکی از استادان بهترین دانشگاه صنعتی کشور را می‌توان به‌عنوان مزایای این دوره معرفی کرد.   در دوره آموزش رایگان مبانی برنامه‌نویسی برای همه چه مهارت‌هایی یاد خواهید گرفت؟ این دوره به بررسی مفهوم کامپیوتر و شیوه کار آن به‌صورت اساسی می‌پردازد. در این دوره یاد می‌گیرید که کامپیوتر چگونه وظایف مختلف را از طریق محاسبات و انتقال داده‌ها انجام می‌دهد. به‌عبارت‌دیگر این دوره ابتدا شما را با نگاهی جزئی‌تر به کامپیوتر و شیوه کار آن روبرو می‌کند و سپس شما را به سمت برنامه‌نویسی می‌برد. این شیوه یادگیری به شما کمک می‌کند مفاهیم برنامه‌نویسی را عمیق‌تر درک کرده و سریع‌تر یاد بگیرید.  در این دوره همچنین مهارت‌های حل مسئله شما تقویت خواهد شد. مهارت حل مسئله یا Problem-solving Skills یکی از مهم‌ترین مبانی برنامه‌نویسی است که برای یادگیری هر زبانی به کار می‌آید. یک برنامه‌نویس باید بتواند مسائل مختلف مثل «اضافه‌کردن یک دکمه به نرم‌افزار» یا موارد پیچیده‌تر را ساده‌سازی کرده و سپس با یک قطعه کد حل کند. در این دوره ابتدا روی مهارت‌های حل مسئله تمرکز می‌شود تا با ذهنی آماده به سراغ برنامه‌نویسی برویم. این دوره همچنین با تمرین‌های منظم و هفتگی به شما کمک می‌کند یادگیری خود را خیلی سریع تثبیت کنید و با به چالش کشیدن شما، آموخته‌هایتان را همیشگی می‌کند.
دوره آموزش رایگان مبانی برنامه‌نویسی برای همه دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 36 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط حمیدرضا حسین‌خانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان مبانی برنامه‌نویسی برای همه را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

من قسمت سومم هنوز، چه انسان محترم و با سوادی هستند ایشون، و چقد خوب دانششون رو میتونن منتقل کنن، واقعا تبرک داره انتخاب استادهایی

محمدتقی

با سلام و احترام. تشکرفراوان هم از زحمات ارزشمند و کار بزرگ و ستودنی دوستان مکتبخونه و هم از تدریس خیلی خوب استاد محترم. خیلی عالی هستند فقط دو جلسه آخر تکراری اند.

کاربر مکتب‌خونه

این دوره بسیار عالی هستش و اطلاعات عمومی و به روز زیادی ارائه میده

کاربر مکتب‌خونه

بد نبود. خیلی مقدماتیه و خیلی طولش میده.

سید جواد

اگه دسترسی به تمرینات هم امکان پذیر بود دوره تکمیل میشد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی