اطلاعات دوره
دوره فروش و کسب درآمد دلاری از فروشگاه اتسی (etsy)
مسیر آموزشی

دوره فروش و کسب درآمد دلاری از فروشگاه اتسی (etsy)

12,000,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo0.7/5
وضعیت قیمت: 12,000,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

ساختن یک فروشگاه آنلاین چالش های زیادی برای ما دارد؛ ساخت سایت فروشگاهی شخصی، تبلیغات برای آشنا شدن عموم با محصولات سایت، فرآیند فروش، سئو سایت برای بیشتر دیده شدن. تمامی این مراحل چالش های زیادی را برای داشتن یک فروشگاه آنلاین برای ما فراهم میکند. آن هم برای فروش محصولات فیزیکی؛ اما برای فروش محصولات دیجیتال چطور؟ اگر عکس یا طراحی داریم برای فروش چه کنیم؟
دوره دوره فروش و کسب درآمد دلاری از فروشگاه اتسی (etsy) دوره‌ای با امتیاز نهایی 0.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت می‌باشد که در آکادمی تکانش توسط مسعود محمدحسین مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 12,000,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره فروش و کسب درآمد دلاری از فروشگاه اتسی (etsy) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی