اطلاعات دوره
آموزش Clean Code
مسیر آموزشی

آموزش Clean Code

49,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.4/5
وضعیت قیمت: 49,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4.6
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:احسان گازار3.6
  • زمان:1 ساعت و 22 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

کاربرد دوره آموزش کدنویسی تمیز (Clean Code) چیست؟ کدها معمولا یک بار نوشته نمی‌شوند، بلکه بیشتر اوقات خود برنامه‌نویس یا دیگران باید به آن‌ها مراجعه کنند و آن‌ها را تغییر دهند. برای اینکه دسترسی به کد و اعمال تغییرات روی آن راحت‌تر باشد، لازم است تمیز کد بنویسید. کدنویسی تمیز (Clean code) در ابتدای برنامه‌نویسی اتفاق نمی‌افتد و شما باید برای آن، وقت صرف کرده و حتی دوره آموزش کدنویسی تمیز را بگذرانید؛ بنابراین شما با آموزش و تمرین مداوم می‌توانید کدنویسی خود را بهبود دهید و آن را لذت‌بخش کنید. کدنویسی تمیز، کار شما و همکارانتان را در نگهداری و به‌روزرسانی برنامه آسان‌تر کرده و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. کدنویسی تمیز دقیقاً مانند یک اتاق مرتب است که تمام اشیا و وسایل در سر جای مشخص قرار دارند. طبیعی است که دسترسی به آن‌ها راحت‌تر و در کمترین زمان ممکن اتفاق می‌افتد. کد تمیز هم کدی است که قابلیت خوانایی آن بالاست و برنامه‌نویس به‌راحتی می‌تواند به قسمت‌های موردنظر خود دست پیدا کند. اگر شما می‌خواهید در یک شرکت برنامه‌نویسی خوب استخدام شوید، یکی از شرایط لازم این است که بتوانید کدهای خوانا و تمیز بنویسید. بهترین کدنویس کسی است که کدهایی بنویسد که برای انسان هم قابل فهم باشد. دوره آموزش Clean code محصول سال‌ها تجربه برنامه‌نویسی و کسب اطلاعات است که به شما یاد می‌دهد چگونه یک کد تمیز بنویسید یا یک کد را به یک کد تمیز تبدیل کنید.   هدف از یادگیری دوره آموزش Clean code چیست؟ هدف اصلی ما از اینکه کدنویسی تمیز را به شما آموزش دهیم، این است که شما بتوانید از آزمون‌ها و مصاحبه‌های استخدام شرکت‌های بزرگ و معتبر، سربلند بیرون بیایید. با کمک این دوره خواهید توانست کدهایی ارائه بدهید که هم برای خودتان و هم همکارانتان در آینده قابل فهم و خوانا باشد.   دوره آموزش کدنویسی تمیز (Clean code) مناسب چه کسانی است؟ تمام کسانی که برنامه‌نویسی بلدند و به کیفیت کار خود اهمیت می‌دهند. برنامه‌نویسانی که می‌خواهند برای شرکت‌های بزرگ و معتبر اپلای کنند. برنامه‌نویسانی که تمایل دارند کدهای تمیز و بهینه‌ای بنویسند.   بعد از فراگیری دوره آموزش کدنویسی تمیز چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ یادگیری تفکر کد تمیز تبدیل کد به کد تمیز نوشتن فانکشن‌های کوچک و بهینه کار با Setter & Getter نوشتن کامنت‌های بهینه و کافی دوره آموزش رایگان Clean Code به شما یاد می‌دهد که چگونه کدهای تمیزتر و خواناتری بنویسید و چه چیزهایی را Refactor کنید. برای اینکه بتوانید از مطالب گفته شده در این دوره بهره کافی را ببرید، بهتر است هرچند ماه یک‌بار آن‌ها را مرور کنید تا کاملاً در ذهنتان ثبت شود.
دوره آموزش Clean Code دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 22 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط احسان گازار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 49,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Clean Code را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

یونس

استاد دوره رو تا حدودی خوب توضیح میدن ولی میشد بهتر از این عمل کرد جای پیشرفت در ارائه مطالب قطعا وجود داره. همچنین اینکه توضیحات پروژه اول بسیار گیج کننده بود و خواسته مطلئه دقیق مشخص نشده.اگه میشه خواسته های پروژه اول رو ویرایش و اصلاح بفرمایید

مهسا

خخخخخخییییییللیییییی عااااالللیییییی بود کاملا مسلط با توضیح شفاف و مثالهای عالی

کاربر مکتب‌خونه

مختصر و مفید

کاربر مکتب‌خونه

بادرودوسپاس ازهمه دوستان عالی بود

کاربر مکتب‌خونه

واقعا عالی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی