اطلاعات دوره
دوره مکاتب ادبی انگلیسی
مسیر آموزشی

دوره مکاتب ادبی انگلیسی

2,000,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo0.7/5
وضعیت قیمت: 2,000,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این دوره تمام مکتب های ادبی و آثار هنری در دوره های مختلف به طور کامل و جامع تدریس می شود. ژانر های هفت سال اخیر کنکور مرتبط با نقد و مکاتب در این دوره بررسی می شود. دوره مکاتب ادبی در ۱۹ جلسه توسط دکتر علی قادری از اساتید مجرب تیم Literature Land برگزار شده است. این دوره برای تمام علاقه مندان به ادبیات انگلستان و مکاتب ادبی، متقاضیان کنکور ارشد و دکتری و حتی دوستانی که در مقطع کارشناسی به دنبال یادگیری عمیق تر این درس هستند، مناسب می باشد.
دوره دوره مکاتب ادبی انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 0.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 19 ساعت می‌باشد که در سرزمین ادبیات توسط علی قادری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 2,000,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره مکاتب ادبی انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی