اطلاعات دوره
آموزش نقاشی دیجیتال منظره
مسیر آموزشی

آموزش نقاشی دیجیتال منظره

34,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: 34,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر5
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:Hardy Fowler5
  • زمان:2 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

ویدیوهای زبان اصلی دوره به صورت رایگان هستند اما برای دسترسی به زیرنویس فارسی ویدیوها می توانید محتوای دوره را خریداری کنید   آشنایی با دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره چیست؟ در ابتدای مسیر، نرم‌افزارهایی که امکان طراحی و رسم در خود را داشتند، بسیار ابتدایی بوده و تنها امکان رسم نقش‌های ساده‌ای را به کاربران خود می‌دادند. در ادامه با اضافه شدن امکان ترسیم در نرم‌افزارهای ویرایشی محبوب آن زمان، مانند فتوشاپ و همچنین ساخت ابزارهایی مانند قلم‌های نوری و خازنی که هرچه بیشتر فضای نقاشی دیجیتال را به طراحی در دنیای حقیقی نزدیک‌تر می‌کرد، تکنیکی جدید در نقاشی متولد شد که در اینجا تحت عنوان نقاشی دیجیتال، درمورد آن بحث می‌کنیم.در دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، قصد داریم به آموزش چگونگی طراحی، در صفحه‌ی سفید فتوشاپ پرداخته و نشان دهیم که چگونه می‌توانید مناظر و اشیای طبیعی را بر صفحه‌ی مانیتور خود رسم نمایید.  این دوره‌ی آموزشی، به‌صورت تصویری بوده و در زمانی کوتاه، مطالب مفید بسیاری را در مورد طراحی، نقاشی و ترسیم در بستر دیجیتال، به شما هنرجویان گفته و به افزایش مهارت‌های گرافیکی و طراحی‌تان می‌افزاید.  برایی مشاهده دوره‌های بیشتر می‌توانید به صفحه آموزش نقاشی مراجعه کنید. هدف از دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره چیست؟ دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، در تلاش هستیم تا تکنیک نوظهور و سرگرم کننده‌ی نقاشی دیجیتال منظره را، به‌صورت تصویری و آسان به هنرجویان و علاقه‌مندان آموزش دهیم و آن‌ها را در جهت دستیابی به رشد خلاقیت و مهارت‌های هنری یاری کنیم. آموزش این تکنیک، علاوه بر کمک به افزایش مهارت‌های هنرجو در طراحی و نقاشی از مناظر، فراگیر را با مراحل اولیه‌ی تولید کارتون‌ها آشنا کرده و به وی کمک می‌کند تا بتواند با تلفیق واقعیت و تخیل، مناظر منحصربه‌فردی را خلق نماید.  دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره مناسب چه کسانی است؟ دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، نیازمند آشنایی فراگیر با اصول اولیه‌ی طراحی و نقاشی بوده و لازم است تا فردی که قصد شروع این دوره‌ی آموزشی را دارد، با نرم‌افزار فتوشاپ و طرز کار با آن، آشنایی داشته باشد تا بتواند بدون مشکل، مراحل ترسیم در بستری دیجیتال را فراگیرد.  این دوره، همچنین مناسب دانش‌آموزانی است که قصد ورود به حوزه‌های هنری، به‌ویژه هنرهای تجسمی و ترسیمی را دارند؛ و همچنین مناسب متخصصانی که در حوزه‌های هنری فعالیت داشته و می‌خواهند توانایی‌های خود را افزایش داده و موقعیت‌های شغلی بیشتری پیش رو داشته باشند.  از نظر سنی اما، این آموزش هیچ‌گونه محدودیت سنی نداشته و علاقه‌مندان در هر سن‌وسالی، می‌توانند از آموزش‌های این دوره بهره‌مند شده و از تلفیق هنر و تکنولوژی در نقاشی و ترسیم منظره‌ی دلخواه خود، لذت برند.  پس از گذراندن دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد: دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، در 14 بخش و حدود دو ساعت محتوای آموزشی، توسط  Hardy Fowler، طراح دیجیتال، تهیه و در اختیار هنرجویان قرار گرفته است. پس از گذراندن این دوره، شما نحوه‌ی رسم و طراحی، به کمک نرم‌افزار فتوشاپ را فراگرفته و می‌توانید با بهره‌گیری از امکانات بی‌نظیر درون این برنامه و افکت‌های تصویری آن، مناظر ترسیم شده‌ی خود را رنگ‌آمیزی کرده و یا آن‌ها را به‌دلخواه، به‌صورت گرافیکی و دیجیتالی درآورده و فضاهای کارتونی خلق نمایید.
دوره آموزش نقاشی دیجیتال منظره دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط Hardy Fowler مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 34,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نقاشی دیجیتال منظره را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نقاشی سراسر اینترنت را در صفحه نقاشی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

اوا

عالیهههههههه خیلی طراحیم بهتر شد

کاربر مکتب‌خونه

عالیییییی لذت بردم

کاربر مکتب‌خونه

عالیه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی