اطلاعات دوره
آموزش رایگان برنامه‌نويسي پيشرفته (جاوا)
مسیر آموزشی

آموزش رایگان برنامه‌نويسي پيشرفته (جاوا)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.4/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آنچه در آموزش رایگان برنامه‌نويسي پيشرفته (جاوا) یاد می‌گیرید در آموزش رایگان درس برنامه‌نويسي پيشرفته (جاوا)، به مفاهيم پيشرفته در این زبان پرداخته می‌شود كه عبارتند از: شی گرايی: در اين موضوع به تعريف، و نحوه پياده‌سازی كلاس‌ها در جاوا و خصوصيات آن‌ها پراخته مي‌شود. ارث بری: يكي از خصوصيات شی گرايی، ارث بری است كه به معني به ارث بردن خصوصيات و متدهای يك كلاس (پدر) توسط كلاسي ديگر (فرزند) است. جزئيات مربوط به اين بخش و نحوه ارث بری در حالت‌های مختلف از جمله انواع public, private, protected … براي شناسه‌ها توضيح داده شده‌اند. اينترفيس: واسط يا اينترفيس نوعي كلاس است كه متدهای آن پياده‌سازی نمي شوند. نحوه تعريف و استفاده از آن در اين درس بطور كامل توضيح داده شده‌است. استثناها: اين ابزار برای مديريت حالت‌های خاص در برنامه‌نويسی استفاده می‌شود و می‌تواند با جلوگيری از اين‌كه برنامه به‌طور پيش‌بينی نشده به اتمام برسد، آن را به‌طور كاربرپسند به اتمام برساند. متدهاي بازگشتی: اين متدها كه شامل دو مرتب‌سازی مشهور به نام‌های ادغامی و سريع است و مسائل مشهوری مانند برج های هانوی را شامل مي شود، که با مثال‌های مربوطه بسط داده شده‌اند. واسط گرافيكی كاربر: در اين بخش، كتابخانه javafx و نحوه استفاده از متدهای آن توضيح داده می‌شود. توجه شود كه تمام متدها در اين درس پوشش داده نمی‌شوند. دانشجويان گرامی براي اطلاعات بيشتر در مورد اين كتابخانه و متدهای آن می‌توانند به سايت‌هايی از قبيل javatpoint.com رجوع فرمايند. نخ‌ها و برنامه‌نويسی multitask: در اين بخش به مفهوم برنامه‌نويسی هم‌روند و نيز مفهوم نخ، نحوه تعريف آن، و متدهای مشهور مورد استفاده در آن اشاره شده‌است. توجه شود كه مطالب تدريس شده در اين درس بر طبق سرفصل درس برنامه‌نويسی پيشرفته برای رشته مهندسی كامپيوتر از طرف وزارت علوم است. علاقه‌مندان به يادگيری مطالب مشابه و بيشتر، مي توانند از منابع پيشرفته‌تر از جمله سايت‌های زير استفاده نمايند: https://www.geeksforgeeks.org/java/ https://javatpoint.com/ پياده‌سازی تمرينات داده شده در اين درس به دانشجويان اكيداً توصيه می‌شود. دانشجويان می‌توانند ميزان يادگيری خود را با انجام تمرينات ارزيابی نمايند همچنین اسلايدهای تدريس شده نيز در صورت نياز مدرسين گرامي مي‌تواند با ذكر منبع استفاده شود. 
دوره آموزش رایگان برنامه‌نويسي پيشرفته (جاوا) دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 22 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط رحیم دهخوارقانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان برنامه‌نويسي پيشرفته (جاوا) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی