اطلاعات دوره
آموزش رایگان منشی‌گری و مسئول دفتر
مسیر آموزشی

آموزش رایگان منشی‌گری و مسئول دفتر

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

کاربرد دوره آموزش رایگان منشی‌گری چیست؟ اگر نگاهی به آگهی‌های فرصت‌های شغلی بیندازید، شغل‌هایی مانند مسئول دفتر و منشی‌گری را به وفور مشاهده خواهید کرد. تمام سازمان‌ها چه دولتی و چه خصوصی به افرادی که مسئولیت دفتر را به عهده بگیرند یا ارتباطات سازمان را با خارج از آن برقرار کنند، نیاز دارند. مسئول دفتر به طور مستقیم با مدیر عامل ارتباط دارد و هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های مرتبط با مدیریت را انجام می‌دهد. وظایف بسیاری در عهده مسئول دفتر است. او باید بتواند تمام روابط و ارتباطات مدیر عامل با عوامل بیرونی و درونی سازمان و همچنین تمام کارهای او را به خوبی مدیریت کند. انجام این وظایف از عهده هرکسی برنمی‌آید و  فرد باید آموزش‌های لازم برای انجام مسئولیت‌ها و وظایف دفتری را فرا بگیرد. اولین و مهم‌ترین مهارت یک مسئول دفتر توانایی در ایجاد ارتباطات است. فردی که به عنوان مسئول دفتر انتخاب می‌شود معمولا اعتماد به نفس بالایی هنگام صحبت‌های تلفنی و مواجهه با مشتریان دارد. او باید بتواند سازگاری خود را با موقعیت‌های متفاوت بالا ببرد. داشتن اطلاعات عمومی بالا، رازدار و متعهد بودن و همچنین داشتن وقت‌شناسی و انضباط کاری از مهم‌ترین مهارت‌های عمومی یک مسئول دفتر است. ازجمله مهارت‌های تخصصی مسئول دفتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان و توانایی پاسخ دادن اصولی و صحیح به تماس‌های تلفنی آشنایی با چگونگی ابلاغ دستورات و سفارش‌های مدیر انجام برنامه‌ریزی و هماهنگی فعالیت‌های مدیر در سازمان آشنایی با اصول مکاتبات اداری و گزارش‌نویسی توانایی در بایگانی کردن اسناد و مدارک آشنایی با نرم‌افزارهای اداری و مهارت‌های تایپ ده انگشتی توانایی در مدیریت زمان موثر و خودمدیریتی آشنایی با آداب معاشرت و تشریفات اداری آشنایی با چگونگی روش‌های برگزاری جلسات آشنایی با ضوابط و مقررات سازمانی و شرح وظایف کارکنان.  مسئول دفتر یکی از شغل‌های ضروری و مهم در هر سازمانی است. اگر می‌خواهید یک مسئول دفتر حرفه‌ای باشید و به موفقیت‌های بسیاری برسید، لازم است مهارت‌ها و توانایی‌های لازم برای این شغل را فرابگیرید. مهارت‌های لازم برای مسئول دفتر بسیار زیاد است. از همین رو در این وبینار تنها به بعضی از آن‌ها می‌پردازیم. ارتباطات و مدیریت اسناد و بایگانی آن‌ها در این وبینار به شما آموزش داده می‌شود. هدف از یادگیری دوره آموزش رایگان منشی گری و مسئول دفتر چیست؟ مهارت‌های مسئول دفتر و منشی گری را نمی‌توان در هیچ کلاس درسی فرا گرفت. از این رو وبینار آموزش رایگان منشی گری و مسئول دفتر به شما کمک می‌کند تا بخشی از مهارت‌های مهم این شغل را یاد بگیرید و در کار خود آن را پیاده کنید. البته مهارت‌های مورد نیاز برای این شغل بسیار زیاد است و نمی‌توان تنها در یک وبینار به تمام آن‌ها پرداخت. با این حال این وبینار آموزشی چند موضوع مهم در شغل مسئول دفتر را برای شما عزیزان شرح می‌دهد. مدیریت اسناد، بایگانی آن‌ها و توانایی‌های ارتباطی از جمله موضوعاتی است که در این وبینار به آن پرداخته می‌شود.   بیشتر بدانید
دوره آموزش رایگان منشی‌گری و مسئول دفتر دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 12 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط سید مرتضی میرقربانی گنجی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان منشی‌گری و مسئول دفتر را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سئو سراسر اینترنت را در صفحه سئو در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حلما

خیلی کوتاه مفید و خوب بود برا منی که تا حالا شناختی نداشتم به نظرم برای شروع و شناخت عالیه

مهراب

با تشکر از استاد مهراب حیدری در این زمینه و روابط عمومی و برخورد با مخاطبین در مراکز فرهنگی و پزشکی نیاز بسیار مبرم به این دوره ها دیده میشه ا تشکر از مکتب خونه

ریحانه

سلام و عرض ادب از استاد محترم کمال تشکر و قدردانی را دارم. بنده به شخصه اطلاعاتی در زمینه مسؤل دفتری نداشتم با توضیحات استاد با این عرصه به خوبی آشنا شدم. ای کاش تعداد جلسات بیشتر بود تا با استفاده از بیان شیوا و کامل استاد محترم، بیشتر از نکات و تجربیات کاربردی یک منشی و مسؤل دفتر بهره مند میشدیم. با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای استاد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی