اطلاعات دوره
آموزش رایگان اقتصاد پولی
مسیر آموزشی

آموزش رایگان اقتصاد پولی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره‌ی اقتصاد پولی به سه مطلب مهم در اقتصاد می‌پردازد که عبارتند از: ۱- بوم باورک برای اینکه نشان دهد نرخ بهره با ربا متفاوت هست سه ریشه‌ی (مطلوبیت نهایی کاهنده، نرخ ترجیح زمانی و بهره‌وری) معرفی می‌کند. پس از آن ساموئلسون ریشه چهارمی به‌عنوان ریشه بیولوژیک یا نرخ بهره حیاتی (نرخ رشد جمعیت) به سه ریشه بوم‌باورک اضافه می‌کند. ۲- خلق پول به دو صورت درون‌زا و برون‌زا ایجاد می‌شود که در این مجموعه ویدیوها به تفاوت این دو نوع خلق پول پرداخته می‌شود. ۳- یک نظریه‌ی خیلی مهم در اقتصاد پولی تحت عنوان مقدار بهینه پول فریدمن وجود دارد که در این ویدیوها به توضیح این نظریه پرداخته شده‌است. ***این دوره در پاییز 99 ضبط شده‌است***
دوره آموزش رایگان اقتصاد پولی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط رسول بخشی دستجردی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان اقتصاد پولی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی