اطلاعات دوره
آموزش رایگان رفرنس دهی با نرم افزار مندلی
مسیر آموزشی

آموزش رایگان رفرنس دهی با نرم افزار مندلی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:20 نظر4.7
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:رضا قاسمی4.7
  • زمان:1 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش رایگان رفرنس دهی با نرم افزار مندلی (mendeley): امروزه یکی از دغدغه‌های دانشجویان و پژوهشگران در نگارش مقالات، پایان‌نامه و کتاب‌های خود، یافتن اسناد معتبر، دانلود رایگان آن‌ها و نیز ارجاع دادن بدون دردسر آن‌ها می‌باشد. همچنین پس از اتمام مقالات این موضوع برای پژوهشگران اهمیت بسیار بالایی دارد که کدام یک از مجلات را که دارای اعتبار و ارزش علمی بالاتری است را برای ارسال و چاپ مقاله خود انتخاب نموده و با آن‌ها ارتباط برقرار نمایند. اهمیت رسیدن به این اهداف، سازماندهی منابع مورد استفاده و تسهیل در جستجو هنگام وارد کردن منابع، باتوجه به استفاده از تعداد زیادی از مستندات، نیازی مبرم برای هر پژوهشگر جهت عدم بروز اشتباهات ناخواسته و صرفه جویی در زمان می‌باشد که استفاده از یک نرم افزار مدیریت منابع و مراجع (Reference Manager) را امری ضروری و غیرقابل اجتناب می‌گرداند.در آموزش رایگان رفرنس دهی با نرم افزار مندلی ضمن معرفی مختصر نرم افزارهای مدیریت منابع و ماخذ از جمله اندنوت (EndNote)، زوترو (Zotero) و سیتاوی (Citavi) با نرم افزار مندلی (mendeley) که یکی از بهترین نرم افزارهای حال حاضر جهت مدیریت منابع و ارجاع دهی بوده هم که محصول انتشارات الزویر (Elsevier) می‌باشد به صورت پیشرفته آشنا خواهید شد. از مهم‌ترین مزایای نرم افزار mendeley می‌توان به سهولت در بکارگیری، تبدیل ساختارهای مختلف مرجع نویسی، رایگان بودن، قابلیت استفاده نرم افزار آن در سیستم عامل‌های اندروید (آی او اس، ویندوز، لینوکس و مک)، همگام سازی آن‌ها با سرعت بالا، مشاهده PDF و هایلایت کردن و یادداشت نویسی، ساخت یک کتابخانه دائمی از منابع رشته تخصصی تان، ایجاد شبکه اجتماعی آکادمیک درون نرم افزار و به اشتراک گذاری مقالات و یادداشت‌ها به صورت گروهی و ارتباط سریع و آسان با پژوهشگران و دانشمندان در سراسر جهان اشاره نمود که نرم افزار mendeley را محبوب ترین نرم افزار رفرنس دهی گردانیده است.   بیشتر بدانید
دوره آموزش رایگان رفرنس دهی با نرم افزار مندلی دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط رضا قاسمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان رفرنس دهی با نرم افزار مندلی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مریم السادات

تدریس مدرس بسیار عالی بود، فقط صدای ویدئو ضعیف بود.

ریحانه

سلام ممنون از ارائه این مبحث موارد مطرح شده در دوره از جمله معرفی منابع پژوهشی و نمایش اعداد به صورت فارسی در ورد، علاوه بر آموزش کار با mendely به شیوایی بیان شده بود. تشکر از مدرس و مکتب خونه

امیرعلی

سلام دوره بسیار عالی و مفیدی بود. ممنون از آقای مهندس قاسمی عزیز

سمانه

عالی بود به من که کمک کرد فقط حتما دوستان توجه داشته باشید که این آموزش برای ورژن قدیمی مندلی هستش و ورژن جدیدش تغیرات زیادی داشته. البته کلیات یکی هستند. و البته ورژن قدیمی بهتر از ورژن جدید هستش، من خودم ورژن جدید رو پاک کردم، ورژن قدیمی رو نصب کردم.

محمد

عالی بود به تفذتئب که در حال نگارش مقاله یا پایان ناه هستن پیشنهاد میشه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی