اطلاعات دوره
آموزش مقدمات ورود به بورس
مسیر آموزشی

آموزش مقدمات ورود به بورس

104,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 104,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.5
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:حامد مددی3.5
  • زمان:2 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در دوره آموزش مقدمات ورود به بورس چه مفاهیمی را یاد می‌گیریم ؟ بازار بورس از اواخر سال 1398 با استقبال مردم روبه‌رو شد. روزانه تعداد زیادی از افراد برای گرفتن کد بورسی به کارگزاری‌ها مراجعه می‌کردند. روزبه‌روز به تعداد فعالین بازار سرمایه اضافه می‌شد. این اتفاق دلایل بسیاری داشت از جمله: حمایت دولت از بورس، آغاز روند صعودی بورس، تشویق صداوسیما برای سرمایه‌گذاری افراد جامعه در بورس و ... . از طرفی باتوجه‌به شرایط اقتصادی کشور و تورم‌های شدیدی که با آن مواجهیم، افراد به دنبال راهی برای حفاظت از قدرت خریدان هستند. در این برهه، بازار سرمایه محلی برای حفاظت از قدرت خرید ازدست‌رفته مردم شد.  اما نکته‌ای که بسیاری از افراد تازه‌وارد به بورس از یاد بردند، لزوم گذراندن آموزش‌های باکیفیت است. این افراد ریسک بازار سرمایه را هم فراموش کرده بودند. دلیل این اتفاق این است که آن‌ها زمانی وارد بازار سرمایه شدند که بازار روندی صعودی داشت و اکثر سهم‌ها روبه‌رشد بودند.  باید دانست که هر سودی که بدون داشتن دانش، مهارت و تجربه از بازار سرمایه کسب شود صرفاً از روی شانس بوده و هیچ مبنای دیگری ندارد. در این بازار افراد برای موفقیت باید با آگاهی و دانش فعالیت کنند. نکته مهم این است که هرچه دانش و مهارت شما در این بازار افزایش یابد، ریسک سرمایه‌گذاری‌تان کاهش خواهد یافت. فعالیت در بازار بورس در ابتدا نیاز به آموزش دارد و در ادامه نیازمند اختصاص دادن وقت به‌صورت منظم و روزانه است. در دوره مقدمات ورود به بورس فیندو به شما آموزش داده می‌شود که در صورتی‌که نتوانید به‌صورت منظم وقت خود را به فعالیت در این بازار اختصاص دهید، چه اقدامات جایگزینی را می‌توانید انجام دهید. برخی افراد تفاوت بازار بورس و فرابورس را نمی‌دانند و تصورشان بر این است که تمام سهام موجود در بازار ویژگی کلی یکسانی دارند. در این دوره از این موضوع رفع ابهام می‌شود و تفاوت این دو بازار صورت واضح شرح داده می‌شود. در مسیر فعالیت در بورس عموماً روزانه یا هفتگی باید سایت‌های مهمی را بررسی کنید. در دوره مقدمات ورود به بورس فیندو این سایت‌ها به‌صورت کامل معرفی شده‌اند و توضیحات کاملی از آن‌ها ارائه شده است.  یکی از مهم‌ترین مسائلی که در دوره آموزش مقدمات ورود به بورس به آن پرداخته می‌شود، اصول اولیه سرمایه‌گذاری است. به عنوان مثال یکی از این اصول مهم، اصل سرمایه مازاد است طبق این اصل افرادی که قصد فعالیت در بورس را دارند باید سرمایه‌ای که به این بازار وارد می‌کنند، سرمایه مازادشان باشد. در واقع این پول نباید پولی باشد که به آن نیاز دارند یا پولی باشد که از کسی قرض گرفته‌اند. اگر فردی با پولی که به آن احتیاج دارد اقدام به سرمایه‌گذاری در بورس کند، احتمال بروز رفتارهای هیجانی از او بیشتر می‌شود. در نتیجه احتمال اینکه فرد دچار زیان شود، افزایش می‌یابد. در این دوره شما مفاهیم پایه‌ای که برای شروع سرمایه‌گذاری نیاز هست را فرامی‌گیرید. این دوره آموزشی به افرادی که آشنایی اولیه با بورس دارند توصیه می‌شود. مباحث مطرح شده در دوره آموزش مقدمات ورود به بورس می‌تواند مقدمات و پیش‌زمینه لازم را برای ورود به دنیای تحلیلگری در بورس فراهم سازد. 
دوره آموزش مقدمات ورود به بورس دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط حامد مددی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 104,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدمات ورود به بورس را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سینا

سلام اول خیلی متشکرم از مکتبخونه که این دوره رو قرار داده ولی به عنوان دوره ی پلاس نمیشه داخلش پرسش و پاسخ انجام داد :( و نکته دوم این که تمامی دوره های آقای مددی داخل سایتشون به شکل رایگان هست و بعد تماشای دوره و راضایت هزینه اون رو میپردازید که از نظر من کار خوبی بود و کاش مکتبخونه هم اینکار رو می‌کرد. و نکته سوم تسلط عالی استاد هست و کلمات و جمله بندی‌ ها و همه چیز خیلی خوب و جا افتاده هست و شما 99 درصد مطالب رو جذب خواهید کرد. و نکته آخر از نظرم هزینه این دوره مخصوصا با این تایم کم 30 هزار تومن بیشتر نیست چون بیشتر کلیاتی بیان شد که خیلی پایه ای هست و تو صفحه راهنمایی کارگزاری تون هم میتونید ببینید و واقعا بیشتر استاد داشت کلیات رو توضیح می‌داد و محارت یا فعالیت عملی وجود نداره

علی

خیلی دوره ی مفیدی بود استاد حامد مددی و استاد سید امید موسوی بهترین مدرس های بورسی مکتب خونه هستند

کیوان

سلام و خدا قوت جهت آشنایی با بورس و داشتن نقشه راه خوب هست ممنون از دوره‌هایی که می‌گذارید.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی