اطلاعات دوره
آموزش ASP.NET MVC به همراه پروژه عملی مخصوص ناشنوایان
مسیر آموزشی

آموزش ASP.NET MVC به همراه پروژه عملی مخصوص ناشنوایان

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:10 ساعت و 54 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ASP.NET MVC به همراه پروژه عملی مخصوص ناشنوایان امروزه داشتن وب سایت در هر کسب و کاری امری بدیهی است. شما در هر زمینه‌ای که مشغول به فعالیت باشید، حضور آنلاین باعث می‌شود بهتر و بیشتر دیده شوید.برای داشتن یک وب سایت خوب نیاز به یک زبان برنامه نویسی تحت وب خوب دارید تا بتوانید از امکانات آن نهایت استفاده را ببرید. زبان برنامه نویسی ASP.NET MVC یکی از زبان‌های معروف مایکروسافت با قابلیت‌های بی شمار است که می‌توانید با آن بهترین وب سایت‌ها و برنامه‌ها را تولید کنید.دوره آموزش جامع برنامه نویسی با ASP.NET MVC به شما کمک می‌کند تا مهارت لازم را برای طراحی یک سایت کامل به دست آورید. این دوره ویژه ناشنوایان و کم شنوایان می‌باشد. در این دوره سعی شده است تا آموزش ASP.NET MVC به ناشنوایان همراه با زیرنویس ارائه شود تا افراد ناشنوا و کم شنوا بتوانند برنامه نویسی را به صورت آنلاین بیاموزند.  آموزش MVC در سی شارپ همراه با پروژه عملی می‌ باشد تا یادگیری ASP.NET MVC راحت تر و قابل درک باشد. 
دوره آموزش ASP.NET MVC به همراه پروژه عملی مخصوص ناشنوایان دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 54 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ASP.NET MVC به همراه پروژه عملی مخصوص ناشنوایان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

nazanindd18

سلام استاد عالی هستید خدا قوت

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام ، سلامت باشی دوست من خوشحالم تونستم مفید باشم

امین حیدری

سلام و درود بر استاد دلسوز خیلی خوب تدریس میکنید لذت میبرم

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام خیلی خوشحالم تونستم مفید باشم

shahmoradi21

استادمدائنی عزیزخداخیرتان بدهدکه این همه زحمت می کشیدو حاصل آنرا رایگان دراختیارعلاقه مندان قرار می دهید.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی