اطلاعات دوره
آموزش نقاشی روی چرم – به زبان ساده
مسیر آموزشی

آموزش نقاشی روی چرم – به زبان ساده

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مهری فراوانی4.5
  • زمان:2 ساعت و 28 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نقاشی روی چرم، هنری زیبا و کاربردی است که می‌توان با یادگیری آن روی انواع زمینه چرمی از قبیل: تابلوهای چرمی، جلدهای نفیس کتاب‌ها و قرآن، انواع کیف‌ها و وسایل تزئینی چرمی، رومیزی چرمی، کوسن و هر محصولی که از چرم تولید و ساخته می‌شود را نقاشی و تزئین کرد. در این حرفه می‌توان از رنگ اکریلیک و رنگ‌های پودری استفاده کرد و در آخر با تثبیت‌کننده‌های مخصوص یک کار زیبا و با دوام را وارد بازار کار کرد و یا مورد استفاده قرار داد.
دوره آموزش نقاشی روی چرم – به زبان ساده دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 28 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهری فراوانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نقاشی روی چرم – به زبان ساده را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های هنر و طراحی سراسر اینترنت را در صفحه هنر و طراحی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

اعظم

با عرض سلام واحترام از حضور استاد دوره سرکار خانم فراوانی بینهایت سپاسگزارم، آموزش عالی بود، و همچنین از پرسنل و مدیریت فرادرس بابت تهیه این آموزش های خوب ممنونم، لطفا دوره تکمیلی نقاشی روی چرم رو هم تهیه بفرمایید، که بتونیم سفارشات مشتری برای نقاشی نگارگری (تابلو) رو هم داشته باشیم، با این استاد ارجمند تهیه بفرمایید، در پناه الطاف الهی سلامت و موفق باشید.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی