اطلاعات دوره
آموزش کارآفرینی
مسیر آموزشی

آموزش کارآفرینی

463,050 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 463,050 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.7
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:هادی افشاری4.4
  • زمان:11 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

از دیر باز تا کنون، منافع اقتصادی و کسب درآمد، مورد توجه بشر بوده، اما امروزه به دلیل شتاب گرفتن روند تغییر و تحولات محیطی، افزایش میزان رقابت و محدود شدن هر چه بیشتر منابع در دسترس، شکل سنتی کسب‌و‌کارها پاسخگوی نیاز جوامع برای ایجاد مزیت‌های رقابتی قدرتمند اقتصادی نیست. توجه به کار آفرینی و این‌که کار آفرینان چگونه با فعالیت‌هایشان بر اقتصاد یک کشور اثر می‌گذارند، از جمله موضوعات مهمی است که در جهت دستیابی به رشد و توسعه پایدار، ذهن افراد و جوامع را به خود مشغول کرده است.صحبت از کارآفرینی و استارتآپ و راه‌اندازی کسب‌وکار به ویژه در نسل جوان زیاد به گوش می‌رسد. شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌گذارای سنتی نیز تلاش می‌کنند از این غافله عقب نمانند. واقعیت این است که موتور رشد اقتصاد ارزش‌محور و مولد، کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری است. با نگاهی به اطرافمان بسیاری از استارت‌آپ‌ها را می‌بینیم که کسب‌وکارهای سنتی را متحول کرده‌اند.از این روی افرادی زیادی را می‌بینیم که علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌وکار خود و کارآفرینی هستند.اما باید توجه داشته باشیم کم نیستند افرادی که به هر دلیل این قصد را دارند اما دانش و تجربه‌ی کافی در این باره را ندارند؛ این افراد اغلب عاشق ایده‌شان می‌شوند و بدون توجه کافی به بازار تصور می‌کنند که محصولاتی که می‌خواهند تولید کنند، بی‌نقص است...دیری نمی‌گذرد که واقعیت و بازار، سیلی محکمی به آن‌ها می‌زند. در دنیا و ایران آمارهای متعددی وجود دارد که بیان می‌کند تعداد زیادی از استارت‌آپ‌ها کمتر از ۶ ماه دوام می‌آورند و کمتر از ۲۰درصد آن‌ها سال پنجم خود را می‌ببینند. ویژگی‌های دورهاین دوره ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که آن‌را از سایر دوره‌های آموزش کار افرینی متمایز می‌سازد.⦁ معرفی و آموزش نقشه‌ی راه کارافرینی و راه‌اندازی کسب‌وکار جدید با نگاهی کل‌نگر (Holistic) و جامع (Comprehensive)⦁ طرح پرسش‌های کلیدی و معرفی مهارت‌ها و تکنیک‌هایی که یک کارآفرین برای موفقیت در مسیر باید یاد بگیرد.⦁ تمرکز بر واقع‌گرایی در مسیر کارآفرینی و پرهیز از امیدواری بی‌اساس یا خوش‌بینی زیاد⦁ تمرکز بر معرفی گام‌های عملیاتی و کاربردی به جای تأکید بر مباحث تئوریک⦁ ایجاد یک چهارچوب منسجم در ذهن مخاطب و اصلاح مدل ذهنی مخاطب بر اساس رویکرد علمی و کاربردی با تمرکز بر زیرساخت‌های ذهنی مورد نیاز برای کارآفرینی⦁ آموزش به صورت تعاملی و ارائه‌ی بازخورد به مخاطبان دوره و حصول اطمینان از یادگیری بیشتر بدانید
دوره آموزش کارآفرینی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 11 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط هادی افشاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 463,050 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کارآفرینی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد جواد

دوره ای بسیار کاربردی من کاملا راضی بودم. یک پیشنهاد دارم که اگر انجام می‌شد واقعا بدون نقص بود. اگر در طول دوره یک یا دو ایده را به عنوان مثال از صفر پرورش داده می‌شد و به مرحله طرح تجاری می رسید، به نظرم دوره می توانست به عنوان کامل‌ترین دوره برگزیده شود. البته در قسمت های مختلف متناسب با آن قسمت مثال وجود دارد.

مسلم

دوره ای خوب و مفید بود.

شایگان

نکاتی خوبی اشاره شد. اگر با مثال های بیشتری ارائه میشد میتونست دوره رو کاربردی تر کنه

یاسمن

مفاهیم با بیانی ساده، شیوا و منسجم ارائه شد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی