اطلاعات دوره
آموزش انگلیسی کاربردی در مورد بهداشت و زیبایی
مسیر آموزشی

آموزش انگلیسی کاربردی در مورد بهداشت و زیبایی

71,600 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.8/5
وضعیت قیمت: 71,600 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره‌های کاربردی زبان انگلیسی، از جمله دوره آموزش انگلیسی کاربردی در مورد بهداشت و زیبایی، با محوریت موضوعی، بدون کتاب و گرامر و تنها با تکرار و تمرین، دوره‌های بسیار مناسبی برای تمام گروه‌های سنی و سطوح مختلف هستند که می­‌توانند نیاز زبان‌آموزانی که برای مهاجرت، مسافرت و یا حتی یادگیری عمومی نیازمند آموزش هستند را برآورده نمایند. در این دوره‌ها اساتید مجرب به تدریس کلمه‌ها و عبارات گوناگون درباره موضوعی خاص می‌­پردازند. مخاطبین با تکرار و ساختن جملات کاربردی به تمرین می‌پردازند. مکالماتی کاملا حرفه‌ای و مرتبط با موضوع نیز فراهم شده که توسط اساتید زبان اجرا می‌شوند. این مکالمات غالبا طنزآلود هستند که با فراهم کردن شرایط واقعی، این امکان رابه زبان آموز می‌­دهند که موارد استفاده‌ی هرآنچه را که در آن دوره آموخته ببیند و با تکرار جملات، آن‌ها را بیاموزد. ضمنا مکالمات شامل جملات پرتکرار زبان انگلیسی هستند که با مرور زمان و تکرار و تمرین می­‌توانند باعث ارتقای سطح زبان مخاطبین شوند. چگونه می‌­توانم زبان انگلیسی خود را ارتقا بدهم؟ چگونه می‌­توانم بدون کتاب و گرامر زبان انگلیسی را یاد بگیرم؟ چگونه می­‌توانم نحوه صحیح جمله‌سازی را با زبان ساده بیاموزم؟ چگونه می‌­توانم بدون حضور در کلاس و تنها از پشت کامپیوتر منزل یا محل کارم به یادگیری زبان بپردازم؟ چگونه با هزینه و زمان کمتر بیشترین بهره آموزشی را ببرم؟ این‌ها سوالاتی است که این روزها بسیاری از افراد از خودشان می­‌پرسند. دانستن زبان انگلیسی درگذشته یک برتری نسبت به دیگران به حساب می‌آمد و امروزه یک نیاز محسوب می‌­شود. برای تحقیقات دانشگاهی، یافتن شغل بهتر، مهاجرت، مسافرت به کشورهای دیگر و حتی برای علاقه شخصی و بالاتر بردن اعتماد به نفس، دانستن زبان یک امر بدیهی است. با در نظرگرفتن زندگی پرسرعت امروز و مشغله‌های متفاوت افراد، شرکت در کلاس‌های آموزشی حضوری برای تعداد زیادی، تقریبا ناممکن است. برای این گروه از افراد بهترین گزینه یادگیری زبان از طریق دوره‌های غیرحضوری است. دوره‌های غیرحضوری آموزشی فضای مناسبی را برای آموزش از راه دور برای زبان‌آموزان مهیا می‌کند و این امکان را به آن‌ها می‌­دهد که بدون حضور در کلاس‌ها، از پشت میزکار یا فضای منزل تنها با استفاده از کامپیوتر یا حتی موبایلشان به یادگیری بپردازند که این می‌­تواند استرس و خستگی ناشی از کار و درگیری‌های روزمره را بکاهد. ازطرفی، کاهش هزینه‌های یادگیری نیز خود می‌­تواند عامل قابل توجهی برای زبان‌آموزان باشد.  راه آموزش همیشه بازاست. تنها با تلاش و ممارست و البته انتخاب درست، به هدف نزدیک می­‌شویم.
دوره آموزش انگلیسی کاربردی در مورد بهداشت و زیبایی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط سمیرا پیام‌وش، پرهام خدابخش مقدم مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 71,600 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش انگلیسی کاربردی در مورد بهداشت و زیبایی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی