اطلاعات دوره
آموزش رایگان احتمال و کاربردها
مسیر آموزشی

آموزش رایگان احتمال و کاربردها

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آنچه در این دوره می‌آموزیم: . . . .
دوره آموزش رایگان احتمال و کاربردها دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 39 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط میر امید حاجی میرصادقی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان احتمال و کاربردها را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

اشخاصی که به آموزش اصولی و علت توسعه هر کدام از مفاهیم نظیر توزیع نرمال و ... علاقه مند هستند برایشان فوق العادست. بیان استاد بسیار شیوا و کلاس اصلا خسته کننده نیست.

سمانه

بسیار عالی بود

امیر محمد

عالی

علی

بسیار پایه ای و برای امثال من که چند سال از درس دور بودن فوق العاده قابل فهم و نحوه تدریس بسیار مفهومی و جذاب پیشنهاد می دهم حتی اگر این درس رو کاملا بلدید دوباره از این آموزش استفاده بکنید به درد امتحان نمی خوره ولی یک درک بسیار عمیق نسبت به مفهوم احتمال بهتون میده که به درک بقیه دروس به شدت کمک می کنه و پایه ای بسیار عالی براتون به ارمغان میاره با تشکر از استاد محترم که واقعا نحوه تدریسشون عالیه عالی عالی عالی

مهدی

خیلی ممنون اقای میر صادقی....کارت درسته

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی