اطلاعات دوره
آموزش پیش بینی مالی استارتاپ
مسیر آموزشی

آموزش پیش بینی مالی استارتاپ

444,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 444,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:7 نظر3.1
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:محمدرضا فرحی3.9
  • زمان:6 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آیا تاکنون اندیشیده‌اید که برای انسجام کاری و شغلی خود به‌عنوان یک هم بنیان‌گذار، مؤسس و یا عضوی از یک استارتاپ، چگونه با مسائل مالی خود دست‌وپنجه نرم کنید؟ برای راه‌اندازی استارتاپ و شروع تدریجی بازه‌ی رشد، مهم‌ترین بخش، پس از نگارش بیزینس مدل، دقت در بررسی و تحلیل نگارش مدل درآمدی و چشم‌انداز برنامه‌ی مالی است. برنامه‌ای که گرچه در ابتدا شاید تهیه آن چندان زمان‌بر نباشد اما بدون پیش‌بینی درست مالی و عدم وجود مدل مالی، تمامی ایده‌ها و مدل‌های دیگر شما، ذهنی خواهد بود و عملکرد موثری در کسب‌وکارتان نخواهد داشت.برای تهیه‌ی مدل مالی، پیش‌بینی مدل مالی در استارتاپ‌ها نیازمند فراگیری مباحثی است که ما در مکتب‌خونه سعی داریم تا با برگزاری دوره‌ی جامع پیش‌بینی مالی استارتاپ، آن را پوشش دهیم. مدل مالی صحیح و دقیق، زبان برقراری ارتباط میان استارتاپ و سرمایه‌گذار است. مدل مالی یکی از پیش‌نیازهای کلیدی در ساختن کسب‌وکاری پایدار ازنظر مالی و سپس جذب سرمایه برای تأمین مالی رشد کسب‌وکار است. تهیه مدل مالی علاوه بر اینکه اطلاعات ارزشمندی را برای مؤسسان در رابطه با پتانسیل رشد استارتاپ و برای سرمایه‌گذاران در رابطه با جذابیت ارزش پیشنهادی استارتاپ به همراه می‌آورد، از پیش‌نیازهای مهم در فرایند جذب سرمایه است. دوره آموزش «پیش‌بینی مالی استارتاپ» با فراهم کردن دانش لازم برای درک اجزای مدل مالی استارتاپ‌ها، شما را قادر می‌سازد تا با انواع روش‌های محاسبه اندازه بازار، تخمین سهم بازار، انواع مدل‌های رشد استارتاپ‌ها و نکات مهم دیگر که برای تهیه و راستی‌آزمایی یک فایل پیش‌بینی مالی ضروری است، آشنا شوید. برای رشد و توسعه‌ی استارتاپ خود با تکیه بر تجارب اساتید این حوزه و دقت در تهیه مدل‌های مالی می‌توانید پیش‌بینی دقیق‌تری از روند رشد استارتاپ خود داشته باشید.   بیشتر بدانید
دوره آموزش پیش بینی مالی استارتاپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمدرضا فرحی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 444,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پیش بینی مالی استارتاپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

لطفعلی

400 هزار تومن برای اطلاعاتی که مشابهش در سرچ گوگل هم پیدا میشه ! فکر میکردم پروژه محور یعنی مدرس خودشون یه پروژه رو از صفر توضیح میدند نه اینکه همه رو محول کردند به شرکت کنندگان . هیچ رضایتی از این دوره متاسفانه ندارم . از مکتب خونه بعید بود بدون دقت در محتوا دوره به فروش برسونه .

سهیل

حدود 50 درد دوره رو ديدم، به نظرم ساختار خوبي داره و شما رو مرحله به مرحله به موضوعاتي كه بايد راجع بهش فكر كنيد و برنامه ريزي كنيد وارد مي كنه، به نظرم به حد كافي هم عملياتي هست ، شايد به خاطر اينكه خود من حسابدار و مدير مالي هستم براي من كفايت مي كنه

امیرعلی

یکی از مهم ترین دغدغه های هر استارت آپی درآمد استارت آپ هست که با کلی از ابهام موجه هست. در این دوره اقای فرحی خیلی از این ابهام ها رو بیان کردن و راه حل بعضی از اون ها رو هم ارائه دادن. هم از نظر شتابدهنده یا سرمایه گذار و هم از جهت بنیان گذار. به نظرم این دوره باعث پیشرفت کارآفرینان می شود.

عرفان

من انتظارم از دوره بیشتر از چیزی که ارائه شد بوده و در کل دوره ارزش گذاری استارتاپ رو توصیه میکنم به دوستان چون هم مطالب بیشتری توش مطرح میشه هم تمرین ها متناسب با درس و به طور کاربردی تری تدریس میشه.نسبت فایده به هزینه اون دوره نسبت به دوره پیش بینی مالی بالاتره

رامین

دو فصل اول رو دیدم و بیخیال شدم. کلی گویی و تکرار مطالب بسیار دیده می‌شد و کلا غیرکاربردی بود. ممنون.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی