اطلاعات دوره
کارگاه کلان‌داده و پایگاه داده‌های غیررابطه‌ای
مسیر آموزشی

کارگاه کلان‌داده و پایگاه داده‌های غیررابطه‌ای

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر5
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:وحید امیری5
  • زمان:2 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این کارگاه به مفاهیم پایه‌ای در علم کلان‌داده و لایه‌های موجود در معماری یک پروژه کلان‌داده پرداخته می‌شود. معرفی معماری پایگاه داده‌های غیررابطه‌ای و بررسی مدل داده‌ای آن‌ها، تئوری CAP ،PACELC و BASE، معرفی پایگاه داده‌های مطرح در این حوزه، چرایی و چگونگی استفاده از راه حل‌های موجود در این محیط مباحثی هستند که در این کارگاه مورد بحث قرار می‌گیرند. همچنین پردازش‌های جریانی به عنوان بخش جدایی‌ناپذیری از پروژه‌های مبتنی بر داده مبحث دیگری هست که در این کارگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد. سرفصل کلان‌داده: ارائه مفاهیم و راه‌ حل‌ها و ابزارهای موجود در این حوزه پایگاه داده‌های غیررابطه‌ای: مدل داده‌ای، معماری و مدل تراکنش در پایگاه‌ داده‌های غیررابطه‌ای مدل‌های پایگاه داده‌های غیررابطه‌ای                - پایگاه داده ستونی                - پایگاه داده‌های کلید/مقدار                - پایگاه داده‌های سندگرا                - پایگاه داده‌های گرافی پردازش‌های جریانی: ارائه مفاهیم اولیه بررسی ابزارهای پردازش جریانی                - Apache Spark Streaming                - Apache Storm   این کارگاه 2 ساعته توسط مهندس وحید امیری در دانشکده صنایع، گروه فناوری اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس ارائه شده است. اسلایدهای این کارگاه را از اینجا دانلود کنید.
دوره کارگاه کلان‌داده و پایگاه داده‌های غیررابطه‌ای دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط وحید امیری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره کارگاه کلان‌داده و پایگاه داده‌های غیررابطه‌ای را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حسام

دید کلی بسیار خوبی داد

محمد

برای آشنایی مقدماتی با Big Data، مفاهیم NoSql ها و مخصوصا Cassandra و Spark و Storm کارگاه خیلی عالی ای بود.

کاربر مکتب‌خونه

کلیات و مفاهیم به خوبی گفته شد که نشان از تسلط مدرس داشت. اما در ذکر جزئیات زمانبندی باعث شد به خوبی بیان نشود. اگر مثالی عملی هم ذکر میشد عالی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی