اطلاعات دوره
آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 2
مسیر آموزشی

آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 2

319,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.4/5
وضعیت قیمت: 319,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

یادگیری لغات جدید و تقویت دایره واژگان از مهمترین دغدغه‌های هر زبان‌آموزی است. همچنین سطح دانش واژگان در تمام آزمون‌های زبان انگلیسی، از تعیین کننده‌ترین توانایی‌های هر داوطلب برای موفقیت در آزمون‌های بین‌المللی است. اینجاست که آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی اهمیت خود را نشان می‌دهد. هرچه دامنه لغات شما بیشتر باشد، توانایی شما در لیسنینگ و ریدینگ بهتر می‌شود و شما بهتر می‌توانید هنگام صحبت کردن و یا نوشتن منظور خود را برسانید.   شما هر روز با لغات انگلیسی جدیدی هنگام مطالعه و تماشای فیلم و ... مواجه شوید. همینطور ممکن است هنگامی که از زبان فارسی ترجمه می‌کنید با کلمات زیادی در دیکشنری خود برخورد کنید. امکان اینکه همه‌ی این لغات جدید را به ذهنتان بسپارید بسیار سخت و بعید است. پس اولین مشکل شما این است که برای یادگیری از چه کلماتی شروع کنید.   دوره آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی دربردارنده مجموعه کاملی از لغات دسته بندی شده زبان انگلیسی ‌است که در هر بخش به بررسی موضوعی از زندگی روزمره پرداخته و علاوه بر بررسی معنا و کاربرد لغات، به آموزش مترادف‌ها و صورت‌های مختلف کلمات نیز پرداخته‌ است. این موضوعات شامل زندگی شخصی، اوقات فراغت، مردم، افکار و ایده‌ها است. علاوه بر این، مجموعه متنوعی از ساختارهای کاربردی زبان انگلیسی نیز در بستر متن‌های گوناگون از مجلات و کتاب‌های معتبر، آموزش داده شده‌است تا توانایی زبان‌آموزان را در انتقال مفاهیم تقویت ‌کند.   دسته بندی موضوعی لغات انگلیسی و یادگیری بر این اساس برای موفقیت در رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس بسیار مهم است. مشکل اینجاست که موضوعی که ممتحن در آزمون از شما می‌پرسد به صورت راندوم انتخاب می‌شود و شما باید خود را برای هر موضوعی آماده کنید. استفاده از واژگان مختلف در اسپیکینگ و رایتینگ آزمون‌هایی مثل آیلتس و تافل بسیار مهم است، زیرا ممتحن می خواهد ببیند در این زمینه چقدر مهارت دارید. بیشتر بدانید
دوره آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط سینا ولی زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 319,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مهسا

من چجوری جزوه اهر درس رو دانلود و باز کنم ؟ نتونستم متاسفانه

نیما

دوره بسیااار باارزشی هست، ممنونم

سید محمد حسن

با سلام بسیار دوره ی خوبی بود استاد دوره بسیار زیبا مفاهیم را بیان کردند فقط یه کمبود کوچکی دارد نسبت به دوره های دیگر که پی دی اف هر جلسه دوره وجود ندارد اگر امکان دارد پی دی اف هر جلسه را قرار دهید یا به ایمیل من ارسال کنید [email protected] با تشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی