اطلاعات دوره
سلسله همایش های تخصصی آشنایی با بلاکچین و ارزهای دیجیتال
مسیر آموزشی

سلسله همایش های تخصصی آشنایی با بلاکچین و ارزهای دیجیتال

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:یحیی رافتی5
  • زمان:1 ساعت و 38 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این همایش ها تمامی موارد مورد نیاز و ضروری برای آشنایی و فعالیت در این حوزه از جمله :آشنایی با فلسفه ارزهای دیجیتال. نحوه عملکرد سیستم ارزهای دیجیتال و بلاکچین . آشنایی با ICO ها و نحوه عملکرد انها. آشنایی با صنعت ماینینگ. آشنایی با شیوه های حفظ امنیت و نگهداری سرمایه در این بازار. و..... در اختیار شما قرار میگیرد.
دوره سلسله همایش های تخصصی آشنایی با بلاکچین و ارزهای دیجیتال دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 38 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط یحیی رافتی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره سلسله همایش های تخصصی آشنایی با بلاکچین و ارزهای دیجیتال را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های ارز دیجیتال سراسر اینترنت را در صفحه ارز دیجیتال در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

بسیار عالی و بی صبرانه منتظر همایش های وعده داده شده بعدی هستیم.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی