اطلاعات دوره
دوره آموزش SignalR در Asp.Net Core
مسیر آموزشی

دوره آموزش SignalR در Asp.Net Core

90,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: 90,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:3 ساعت و 46 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش SignalR در Asp.Net Core دوره آموزش SignalR در Asp.Net Core 2 به همراه پروژه عملی   SignalR یک کتابخانه جدید برای توسعه دهندگان ASP.NET است که باعث توسعه آسان وب سایت در زمان واقعی(real-time) می شود.SignalR اجازه ارتباط دو طرفه بین سرور و سرویس گیرنده را فراهم می کند. سرورها می توانند محتوا را به مشتریان(clients) متصل بلافاصله پس از دسترسی در دسترس قرار دهند.SignalR از Web Sockets پشتیبانی می کند و به سایر تکنیک های سازگار با مرورگرهای قدیمی می پردازد. SignalR شامل API ها برای مدیریت اتصال (به عنوان مثال، connect و disconnect وقایع)، گروه بندی اتصالات(grouping connections) و مجوز (authorization)است.  (( این دوره به پایان رسیده است  ))
دوره دوره آموزش SignalR در Asp.Net Core دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 46 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 90,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آموزش SignalR در Asp.Net Core را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علیرضا فلاح

عالی بود

علی رضایی دولت آبادی

سلام استاد خدا قوت ممنون از شما بابت اموزش های خوب تون فقط خواهش دارم که لطف کنید هرچه زودتر دوره رو به روز کنید. از سال 98 تا الان که 1402 هستیم قطعا تغییرات و اپدیت های زیادی اتفاق افتاده و قطعا نیازه که شما زحمت بکشید این دوره رو به روز کنید. تشکر از شما.

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام تغییرات زیادی نبوده دوست من چند تغییر بوده که در دوره جدید Asp 7 خواهم گفت دوره رایگان هست و درحال برگزاری می باشد

یزدان حسینی

سلام استاد لطفا دوره رو بروز کنید چون الان سیگنال آر با دوتا ‌hub کار نمیکنه

یزدان حسینی

سلام استاد این دوره با معماری تمیز زده شده یا نه تمرکز روی معماری تمیز نشده؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی