اطلاعات دوره
آموزش استفاده از درگاه زرین پال در MVC
مسیر آموزشی

آموزش استفاده از درگاه زرین پال در MVC

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش استفاده از درگاه زرین پال در MVC در این بخش قصد دارم نحوه استفاده از درگاه پرداخت زرین پارل را در Asp.Net MVC به شما عزیزان آموزش دهم . البته برخی مدیران سایت ها از درگاه های خود بانک ها استفاده می کنند، ولی کسانی که نمی خواهند درگیر مسائل مربوط به بانک ها شوند، می توانند از خدمات برخی سایت ها مثل زرین پال (ZarinPal) استفاده کنند. البته سایت زرین پال درصد اندکی از وجه را به عنوان کارمزد دریافت می کند که زیاد به چشم نمی آید، ولی برخی از بانک ها هم هستند که هیچگونه درصدی دریافت نمی کنند. 
دوره آموزش استفاده از درگاه زرین پال در MVC دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 34 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش استفاده از درگاه زرین پال در MVC را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حسین جوادی

سلام آپدیتی وجوددارد؟

mostafa_zamani

سلام آموزش مناسب و كاربردي بود. سبك بيان مناسب و پرانرژي هم داشتيد. با تشكر

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام خوشحالم مفید بوده

fatahif74

سلام هنوز از این روش استفاده میشه؟

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام بله

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی