اطلاعات دوره
سیستم احراز هویت Identity 2
مسیر آموزشی

سیستم احراز هویت Identity 2

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

سیستم احراز هویت Identity 2 در این آموزش قصد داریم نحوه ساخت و مدیریت سیستم احراز هویت کاربران را با استفاده از Asp.Net Identity 2 بررسی کنیم . ASP.NET Identity یک سیستم قابل توسعه و پلاگین پذیر می باشد که میتوان آن را بدون این که برنامه از اول ساخته شود آن را پیاده سازی کنید .به صورت پیش فرض ASP.NET Identity اطلاعات کاربر را در SQL Server ذخیره می کند و از EF Code First برای ایجاد بانک اطلاعاتی استفاده می شود.این سیستم شامل تمام موارد مورد نیاز برای مدیریت کاربران است :ثبت ناممدیریت نقش هامدیریت دسترسی هاورودتغییر کلمه عبوربازیابی کلمه عبورورود 2 مرحلهورود با گوگل و فیسبوک و توئیترمدیریت اعضاارسال ایمیل فعال سازی حساب کاربریارسال اس ام اس برای فعال سازیو ... 
دوره سیستم احراز هویت Identity 2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره سیستم احراز هویت Identity 2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

هادی غفاری زاده

عالی

حسن کنعانی

ممنون از استاد خوش قلب ایمان مدائنی .خیلی اقایی

ایمان مدائنی (مدرس)

سلامت باشید خوشحالم مفید بوده

mes.kamali

سلام استاد بابت این دوره و همه دوره های ارائه شده تشکر می کنم تو سن 31 سالگی تازه فهمیدن تو برنامه نویسی استعداد دارم ای کاش زودتر می فهمیدم فقط موضوعی که هست اینه که چرا قبل از دانلود دوره باید تو نظرسنجی شرکت کنیم ؟ خب ما که هنوز دوره را ندیدیم که بخواهیم به سوالات نظ سنجی پاسخ بدیم!

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام ، سلامت باشید یه باگ در سیستم هست که داره رفع میشه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی