اطلاعات دوره
دوره مقدماتی پروژه محور SQL
مسیر آموزشی

دوره مقدماتی پروژه محور SQL

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره مقدماتی پروژه محور SQLدر پایان این دوره دانشجویان قادر خواهند با دستورات SQL از جمله SELECT، SELECT های تو در تور، JOIN و غیره به آسانی کار کنند و این دستورات را در پروژه های خود بکار ببرند. همچنین مطالب دوره از پایه آموزش داده میشود تا طیف متنوعی از دانشجویان را پوشش دهد.برخی از سر فصل های دوره عبارتند از:SelectSelect DistinctWhereAnd, Or, NotOrder ByNull ValuesMin and Maxو غیرهپیش نیاز: آشنایی اولیه با محیط SQL
دوره دوره مقدماتی پروژه محور SQL دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 3 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علیرضا خزاعی نژاد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره مقدماتی پروژه محور SQL را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایگاه داده سراسر اینترنت را در صفحه پایگاه داده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیرحسین حسنلو

سلام استاد در مورد ریلیشن ها در این دوره توضیح دادین ؟

علیرضا خزاعی نژاد (مدرس)

سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز خیر. در دوره بعدی این موضوع بصورت کامل و جامع آموزش داده می شود.

سید جلال جوادی

سلام لطفا لینک دانلود پاورپوینتی که اماده کردید بزارید

علیرضا خزاعی نژاد (مدرس)

سلام دوست عزیز، از زمان تهیه ویدیو زمان زیادی میگذره و دسترسی به پاورپوینت مربوطه ندارم، موفق و سربلند باشید.

samira.m

سلام ، وقتتون بخیر امروز جلسات اول و دوم رو مشاهده کردم، یک سوال : فایلهای اسکریپت و پاور پوینت که گفتین در سایت بارگذاری می کنید، از کدوم قسمت قابل دریافتن ؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی