اطلاعات دوره
دوره جامع ابزار های SQL
مسیر آموزشی

دوره جامع ابزار های SQL

250,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.9
وضعیت قیمت: 250,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:امیررضا طالب0
  • زمان:3 ساعت و 32 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این دوره، هدف ما آموزش مجموعه ای از ابزارها برای کمک در فعالیت های دیتابیسی است که ابزارهای مختلفی برای نظارت و مدیریت، پشتیبان‌گیری، مقایسه‌ کردن، بررسی کردن و مانیتور کردن دیتابیس‌ ها در این مجموعه‌ قرار گرفته.همچنین میتوانید به کمک ابزارهایی که در اختیارتون قرار میگیره، از دیتابیس ها گزارش گرفته و باعث بهتر شدن Performance دیتابیس ها برای اجرای دستورات شود.بخشی از آموزش های این دوره مربوط به ابزار هایی میشود که بطور تخصصی برای Database Administrators (DBAs) طراحی شده تا شما بتوانید در این  Position  به خوبی دانش خودتون رو بالا ببرید و به طور قابل توجه ای در این حوزه ی پر درآمد  پیشرفت کنید.این ابزار ها اکثرا برای شرکت RedGate  هستند، RedGate شرکت نرم‌افزاری است که یکی از برترین شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی ابزارهای مختلف و کاملی برای توسعه‌دهندگان پایگاه‌های داده و برنامه‌نویسان می‌باشداز ابزار هایی که ما در این دوره به یادگیری آنها به صورت صفر تا صد  میپردازیم میتوان به:SQL Compare 14SQL Data Compare 14SQL Data Generator 4SQL Dependency Tracker 3SQL Doc 5SQL Multi Script 1SQL TestSQL SearchnagementSQL Tab MaSQL Backup 10SQL PromptSQL Change Automation اشاره کرد.ولی حتما با توجه به فعالیت تیم خوب توسعه دهنده، به این لیست چند مورد اضافه میشه و آموزش آن ابزارها  به دوره اضافه میشود.
دوره دوره جامع ابزار های SQL دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 32 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط امیررضا طالب مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 250,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره جامع ابزار های SQL را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایگاه داده سراسر اینترنت را در صفحه پایگاه داده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهرداد صبوری

سلام. سپاس از شما. لطفا در مورد گزینه seed در ابزار data generator توضیح بیشتری بفرمایید.

امیررضا طالب (مدرس)

با سلام بله حتما در ادامه قسمتی دیگری برای این موضوع بارگذاری میشود

arash1980

عرض سلام دوره را کامل دیدم ، بسیار کاربردی بود ضمن تشکر از زحمات شما ، لطفا دوره های تخصصی و پیشرفته sql server را برگزار نمایید.

امیررضا طالب (مدرس)

سلام خوشحالم که مفید بوده براتون حتما داخل برنامه ام هست

amir_mahdi_mahmoodi

پیش نیاز نداره استاد؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی